W 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja miało miejsce uroczyste zgromadzenie Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, a także Sejmu Republiki Litewskiej.

Podczas spotkania w Sejmie obecni byli prezydenci Polski oraz Litwy. Klaudia Jachira wykorzystała ten moment do przypomnienia o swojej obecności. Posłanka KO opublikowała zdjęcie z Sejmu w mediach społecznościowych.

— W Święto Konstytucji 3 maja przemawia w Sejmie PAD. Wstydź się, Polsko! — napisała parlamentarzystka KO.

— Dopiero prezydent małej Litwy powiedział o Wolnej Ukrainie, bezprawnej aneksji Krymu, a nie ten nasz „przywutca”. Naprawdę, wielki wstyd! — dodała Jachira.

Zobacz również: Andrzej Duda o Konstytucji 3 Maja. Wzmianka pojawiła się w zagranicznej prasie. „To wielkie święto dla Polaków i Litwinów” [WIDEO]

Do zachowania posłanki odniósł się wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki: — Bidulce się pomyliło, że jest na wiecu pod Sejmem, a tymczasem była w Sejmie. Nie zorientowała się — skwitował.

W obliczu takiego zachowania nie pozostali obojętni internauci.

— Trochę jeszcze brakuje Pani do posłanki Wielgus. Ale jest Pani na najlepszej drodze — czytamy.

— Czy zechce pani powiedzieć, jakie konkretne problemy Polaków pani rozwiązała lub w tym pomogła? Wówczas się okaże, że może wstydem jest, że taka osoba zasiada w Sejmie RP? — dodał inny użytkownik.

Przeczytaj również:  Tragedia podczas finału WOŚP. Nie żyje 46-letni trener

Zobacz również: Wspólna uroczysta deklaracja prezydentów pięciu państw regionu. „Wolni możemy być tylko razem” [WIDEO]

źródło: wiadomosci.radiozet.pl, telewizjarepublika.pl

(Visited 1 167 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj