Posłanka KO Klaudia Jachira stale zaskakuje swoimi kontrowersyjnymi poglądami i wypowiedziami. Tym razem również zadziwiła internautów nagraniem zamieszczonym na swoim profilu na Facebooku.

Klaudia Jachira na krótkim wideo pokazała swoje zdolności aktorskie. Parlamentarzystka podzieliła się informacją, że szuka posłów partii rządzącej, jednak bezskutecznie. Jachira nim objęła funkcję posłanki Sejmu IX kadencji z ramienia Koalicji Obywatelskiej, zajmowała się uprawianiem satyry oraz aktorstwa.

Swoje zabawne i prześmiewające głównie PiS oraz Kaczyńskiego filmiki umieszczała w Internecie. Ich niekonwencjonalność wywoływała zwykle burzę w sieci i zalew komentarzy ze strony internautów.

Tym razem posłanka szukała swoich kolegów i koleżanek z Prawa i Sprawiedliwości w zakamarkach izby niższej parlamentu.

— Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie? Co to będzie? — pytała z przejęciem.

— Właśnie przyjechała do Sejmu Komisja Wenecka i wszyscy posłowie PiS-u gdzieś się pochowali — kontynuowała ściszonym głosem Jachira.

— Nie ma ministra Ziobry ani wiceministrów. Nie ma nikogo z ministerstwa sprawiedliwości. Nie ma też posłów ani posła numer jeden. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie? Co to będzie? — powtarzała.

Przeczytaj również:  Poważny wypadek w pow. Grójeckim. Kilka osób rannych

Jej gra aktorska została oceniona przez internautów jako amatorska, a sama posłanka jako ktoś, kto się ukrywa. Filmik szybko stał się hitem Internetu.

źródło: se.pl

(Visited 244 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj