Nad Tomaszem Grodzkim zebrały się w ostatnich tygodniach czarne chmury. Posądzany o łapówki i branie pieniędzy od swoich klientów spotkał się z ogromną falą krytyki. Okazuje się, że marszałek Senatu ma swojego obrońcę i jest nim Jurek Owsiak.

Jurek Owsiak w zdecydowanych słowach wystosował apel do wszystkich zainteresowanych, by wreszcie przestali szkalować polityka. Zapewnił przy tym, że to jego „prywatny apel”.

— Panie Marszałku, wspieram Pana, jak mogę! Będę też wspierać każdego, kto spotka się z takim postępowaniem wobec swojej osoby. Zwłaszcza z wykorzystaniem do tego publicznych, czyli naszych, opłacanych przez nas — a na pewno przeze mnie, bo płacę — mediów publicznych — napisał szef WOŚP.

We wpisie zamieszczonym na Facebooku odniósł się do sprawy marszałka Senatu i ocenił, że atmosfera, która towarzyszy tej sytuacji, jest jednocześnie „przeokropną kampanią nienawiści”.

— Na miłość boską! Czy można głośno i stanowczo przeciwstawić się przeokropnej, brzmiącej dźwiękami średniowiecza, nieprawdopodobnej kampanii nienawiści skierowanej w stronę Marszałka Senatu, prof. Tomasza Grodzkiego? — dziwił się Owsiak.

Podkreślił, że jest to niedopuszczalne, szczególnie że już za 3 dni odbędzie się kolejny finał WOŚP, czyli „najpiękniejszy dzień, jaki łączy Polaków w akcji charytatywnej”.

Przeczytaj również:  "Klikacie na własną odpowiedzialność...". Marianna Schreiber opublikowała nagranie na którym rapuje [WIDEO]

— Przeżyliśmy w ostatnich latach tyle napaści i prób dyskredytowania naszej Fundacji. Przeczytaliśmy tyle kłamstw na swój temat. Dzieje się nawet tak, że ludzie, hejterzy, potrafią z powodów kompletnie dla nas niezrozumiałych krzywdzić tych, którzy pod szyldem naszego serduszka chcą zrobić coś dobrego, pożytecznego, fajnego. Tylko że Orkiestra nie jest sama. Stoi za nami murem ogromna ilość Polaków i Rodaków na całym świecie — czytamy dalej we wpisie Jurka Owsiaka.

 źródło: dorzeczy.pl

(Visited 176 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj