Klaudia Jachira

Klaudia Jachira uderza w partię rządzącą. Przedstawiła „nowy dekalog wyborców PiS”

Klaudia Jachira przekracza kolejne granice absurdu. W swoich nagraniach i filmikach prezentuje poglądy, które wprawiają internautów w rozbawienie. Kontrowersyjna posłanka KO ponownie zaatakowała partię rządzącą.

Nie zapomniała również o elektoracie PiS, któremu dała złote rady. Na swoim koncie na Facebooku przedstawiła „nowy dekalog wyborców PiS”.

Szybko zalała ją fala prześmiewczych i krytycznych komentarzy. Jachira zasłynęła wcześniej hasłem „bób, hummus, włoszczyzna”. Tym razem poszła o krok dalej i pokazała nagranie, na którym trzymając dwie tablice z cyframi rzymskimi, kpiła z elektoratu PiS. Posłanka KO szydziła z wyborców Prawa i Sprawiedliwości i podkreśliła, by „czcić imię Jarosława”, jak również „budować pomniki Lechowi”.

Parlamentarzystka zaczęła wyliczać.

— Jam jest siłą, która wyprowadzi cię z Unii Europejskiej, z domu niewoli, wprost w objęcia komuny bis. Pamiętaj, nie będziesz czcił innego imienia niż Jarosław. Będziesz budował pomniki Lechowi — ale nie Wałęsie, tylko temu drugiemu! Uwierzysz, że Tusk ukradł 300 milionów i zabił 96 osób. Możesz cudzołożyć, ale tylko w pokojach na godziny. Pamiętaj — państwowe to nie kradzież. Trolluj hejtuj, a pomnożę twoje fake konta! Ciągnij kasę z Unii i miej ją gdzieś! Nie pożądaj żony bliźniego swego, lepiej przerzuć się na chłopców. Nigdy nie ujawniaj list poparcia do KRS-u — mówiła z uśmiechem na ustach Jachira.

 

 

źródło: o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these