Klaudia Jachira uwielbia dzielić się z internautami swoimi przemyśleniami i robi to za pomocą nagrań, które umieszcza głównie na Facebooku. Niejednokrotnie obfitowały one w kontrowersyjne wypowiedzi dotyczące PiS oraz Jarosława Kaczyńskiego.

Nowa posłanka Klaudia Jachira krytykowała partię rządzącą i pozwalała sobie na ironiczne komentarze, przez które nie traktowano jej poważnie. Tym razem jednak coś się zmieniło.

— Czuję, że jestem trochę taką poczwarką, która przygotowuje się do bycia motylem — powiedziała w najnowszym wideo zatytułowanym „Z dziennika młodej posłanki”. Ponadto poinformowała o swoich najbliższych aktywnościach.

Aktorka ma bardzo ambitne plany, zdradziła więc, w których komisjach sejmowych chciałaby pracować. Wymieniła Komisję ds. Ochrony Środowiska oraz Komisję ds. Edukacji, Nauki i Młodzieży. Wspomniała również o tym, że szuka dla siebie odpowiednich współpracowników oraz biura poselskiego.

Dodatkowo pochwaliła się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i wywiadami, których udzieliła w mediach. Zaprosiła widzów do śledzenia jej pracy i wymieniła kilka programów wartych uwagi.

Posłanka KO porównała siebie do poczwarki, która po pewnym czasie będzie barwnym motylem.

— Czuję, że jestem trochę taką poczwarką, która przygotowuje się do bycia motylem. Każdego dnia czegoś się dowiaduje, coś się zmienia. A pierwszy lot już niedługo — we wtorek 12 listopada. Trzymajcie za mnie kciuki — tłumaczyła na wideo Klaudia Jachira.

źródło: youtube.com, telewizjarepublika.pl

(Visited 155 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Ziemkiewicz o "wściekliźnie" Owsiaka: "Bo on k... jest głównym winowajcą, durniu!"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here