Klaudia Jachira skomentowała temat przejęcia tytułów Polska Press przez PKN Orlen. Parlamentarzystka opozycji nie powstrzymała się przed porównaniem do hitlerowskich Niemiec.

Swój skandaliczny wpis, w którym nawiązała do opowieści o wyprowadzeniu Polski z UE, opublikowała na Facebooku.

Posłanka nie przepuściła prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, do którego nigdy nie żywiła sympatii.

— W czasie kiedy Kaczyński z Orbanem wyprowadzają Polskę i Węgry z Unii Europejskiej, ja mam jednocześnie Komisję Środowiska i Zespół Parlamentarny dot. LGBT. Na Komisji polskie bagienko i pytania w stylu: „Jak duże szkody zwierzęta robią w miastach?”, zamiast pytania o szkody, jakie to my, ludzie wyrządzamy sobie i przyrodzie — czytamy na portalu społecznościowym.

Zobacz również: Kidawa-Błońska zwróciła się do PiS: Demokratyczny świat widzi, co robicie

To jednak nie wszystko. Jachira przekonywała, że przejęcie prasy lokalnej to straszna rzecz. Na koniec porównała bieżącą sytuację do przejęcia władzy przez Adolfa Hitlera.

— Na Zespole dot. LGBT spotkanie europosłów i europosłanek z całej Europy. Są z różnych partii, ale wszyscy mili, uśmiechnięci i chcący naprawdę pomóc Polsce. Jak długo jeszcze będą mieli siłę i chęć, by nas wspierać? Jak myślicie, czy Unia będzie chciała umierać za Warszawę? Dzisiaj Polska po przejęciu prasy lokalnej przez PiS jest jak Niemcy w momencie dojścia Hitlera do władzy. Jeżeli się nie przeciwstawiłeś, to znaczy, że jesteś winny. Przyjdzie nam wszystkim za to zapłacić — kontynuowała Jachira.

W czasie kiedy Kaczyński z Orbanem wyprowadzają Polskę i Węgry z Unii Europejskiej, ja mam jednocześnie Komisję…

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Wtorek, 8 grudnia 2020

źródło: wpolityce.pl

(Visited 843 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Argentyńczyk oświadczył się Polce. Sieć obiegło nagranie [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj