propolski.pl: Kinga Rusin atakuje rząd

Kinga Rusin odpowiedziała „Wiadomościom” TVP: „Wy żałosne, kłamliwe kreatury!”

Tydzień po ceremonii rozdania Oscarów cała uwaga skupiła się na Kindze Rusin, a szczególnie główne wydanie „Wiadomości”, które wzięło prezenterkę na celownik. TVP wyemitowało materiał, którego wiodącym motywem było skompromitowanie dziennikarki konkurencyjnej stacji telewizyjnej.

Materiał ukazał fragment wywiadu, którego Kinga Rusin udzieliła kilka lat temu dla TVP Info.

— Nie zdradzam szczegółów ze swojego życia — powiedziała wtedy Kinga Rusin.

Dziennikarze TVP zbudowali jednak tezę, że Rusin porzuciła swoje zasady, a w wyniku czego ośmieszyła się podczas relacjonowania hollywoodzkiej imprezy.

Prezenterkę nazwano „polską celebrytką złaknioną blichtru Hollywood”.

„Wiadomości” przytoczyły wiele negatywnych komentarzy internautów, które stawiały dziennikarkę w złym świetle. Materiał TVP przekazał również, że Kinga Rusin „gardzi Polakami”.

Internauci zwrócili jednak uwagę na to, że „Wiadomości” dobrały takiego lektora, którego głos był komiczny i nienaturalny.

— Nie sądziłem, że się posuną do tak żenujących mechanik — zdziwił się jeden z użytkowników YouTube.

Kinga Rusin bardzo szybko zareagowała na pomówienia wobec jej osoby. Zamieściła wpis na Instagramie, w którym w mocnych słowach wyraziła to, co myśli.

— Wy żałosne, kłamliwe kreatury! 2 miliardy zamiast na onkologię na taką bzdurną, tępą propagandę!? I to w takim dennym wykonaniu! Jak zwykle, same kłamstwa, manipulacje i szczucie! Zaczynając od chamskiego komentarza o 'pseudoelitach gardzących Polakami’, poprzez pseudo aktorstwo lektora, podkładającego rzekomo mój głos i sugestie o nietrzeźwości, a na wyssanych z palca 'faktach’ kończąc — pisała zdenerwowana dziennikarka.

Następnie punkt po punkcie wymieniała, w jaki sposób TVP minęło się z prawdą.

— Nie jest prawdą, że, jak podaliście, mój wpis wywołał falę oburzenia na świecie! Opublikowanie zdjęcia z Adele (które, notabene, ona sama wybrała spośród kilku), zrobionego poza miejscem zabawy, media na całym świecie uznały za news i za sukces, ponieważ było to pierwsze korzystne zdjęcie szczuplejszej Adele, do którego na dodatek pozowała, a nie zostało zrobione z ukrycia. Nie jest prawdą, jak sugerujecie, że post z relacją z imprezy naruszał czyjeś prawo do prywatności! Relacja nie ujawniała intymnych szczegółów relacji osobistych oraz zasłyszanych informacji prywatnych. Relacja jest głównie opisem moich przeżyć osobistych, a nie cudzych. Manipulujecie również wypowiedziami innych osób występujących w materiale. Jedna z nich przyznała to dziś i wskazała, że w wyniku tego powstało „coś obrzydliwego” — tłumaczyła prezenterka TVN.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Do TVP, po wczorajszym materiale o mnie w Wiadomościach: wy żałosne, kłamliwe kreatury! 2 miliardy zamiast na onkologię na taką bzdurną, tępą propagandę!? I to w takim dennym wykonaniu! Jak zwykle, same kłamstwa, manipulacje i szczucie! Zaczynając od chamskiego komentarza o „pseudo-elitach gardzących Polakami”, poprzez pseudo aktorstwo lektora, podkładającego rzekomo mój głos i sugestie o nietrzeźwości, a na wyssanych z palca „faktach” kończąc. Poniżej kilka przykładów. Nie jest prawdą, że, jak podaliście, mój wpis wywołał falę oburzenia na świecie! Opublikowanie zdjęcia z Adele (które, nota bene, ona sama wybrała spośród kilku), zrobionego poza miejscem zabawy, media na całym świecie uznały za news i za sukces, ponieważ było to pierwsze korzystne zdjęcie „odchudzonej” Adele, do którego na dodatek pozowała, a nie zostało zrobione z ukrycia. Nie jest prawdą, jak sugerujecie, że post z relacją z imprezy naruszał czyjeś prawo do prywatności! Relacja nie ujawniała intymnych szczegółów relacji osobistych oraz zasłyszanych informacji prywatnych. Relacja jest głównie opisem moich przeżyć osobistych, a nie cudzych. Nie jest prawdą, jak twierdzicie, że Chrissy Teigen skomentowała mój wpis czy zwracała się do mnie! Nie zwracała się do żadnego z dziennikarzy. Nie jest prawdą, jak podajecie, że wszystkie stacje pisały o mnie jako o rosyjskiej dziennikarce! Zrobiły tak tylko 2 portale spośród kilkuset i szybko zmieniły opisy. Na wspaniałą imprezę chciało się dostać wielu dziennikarzy by cokolwiek z niej zrelacjonować. W swoim poście oddałam klimat imprezy naszpikowanej gwiazdami (bez prywatnych szczegółów). W telewizji amerykańskiej świetnie zrobił to Trevor Noah, w swoim słynnym talk show, opisując własne przygody z imprezy (i podobnie jak ja określił to przeżycie jako surrealistyczne) Manipulujecie również wypowiedziami innych osób występujących w materiale. Jedna z nich przyznała to dziś i wskazała, że w wyniku tego powstało „coś obrzydliwego” Pozwy zostaną skierowane nie tylko przeciwko TVP, ale i osobom, które ten szkalujący materiał przygotowały. A odszkodowanie przeznaczę w całości na potrzeby polskiej onkologii!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

źródło: fakt.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these