Była dziennikarka TVN Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie spotkaniem z ambasadorem USA w Polsce Markiem Brzezińskim.

Celebrytka z chęcią udziela się w mediach społecznościowych i komentuje najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne.
Kinga Rusin przekazała, że odwiedziła rezydencję ambasadora USA w Polsce. Nie kryła przy tym zachwytu.

Gwiazda zamieściła zdjęcie ze spotkania, stąd też widać, że w rozmowach brał również udział charge d’affaires Bix Aliu.

– Po mojej lewej stronie, Jego Ekscelencja, charyzmatyczny Mark Brzeziński, syn legendarnego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydentów Cartera, Johnsona i Keneddy’ego – Zbigniewa Brzezińskiego. Po prawej wice ambasador, Bix Aliu, wielki przyjaciel Polski i Polaków, wspaniały dyplomata, który miał u nas przez ostatnie lata wiele naprawdę trudnych zadań, a przez ponad rok szefował placówce amerykańskiej w Warszawie jako chargé d’affaires. Kończy się jego misja, żegna się z nami i wraca do Waszyngtonu. Ambasador Brzeziński pożegnał go w pięknych słowach. Bix, dziękujemy za wszystko! – napisała Kinga Rusin.

Dziennikarka pochwaliła postawę Polaków, którzy wspierają uchodźców z okupowanego kraju. Podkreśliła przy tym, że jest z tego dumna.

– Wojna na Ukrainie zdominowała nasze rozmowy, bo też trudno, żeby w obecnej sytuacji było inaczej. Na tym spotkaniu, podobnie jak na poprzednim, kilka dni temu, z ambasadorem Ukrainy Andrijem Deszczycią (na którym zebraliśmy ponad 2 miliony złotych na pomoc ukraińskim dzieciom), znowu mówiono o wspaniałej postawie Polaków. Nie ma drugiej nacji, która z takim oddaniem angażowałaby się w pomoc Ukrainie, bez wytchnienia, od początku wojny. Jako naród, w tym przypadku, po raz kolejny w historii pokazujemy światu, co w praktyce znaczy solidarność. Jestem z tego naprawdę dumna – napisała Rusin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Jarosław Kaczyński spędzi Wielkanoc. Tego prezes PiS nie robi przy stole

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy sondaż. PiS z ogromną przewagą. W Sejmie pięć partii

źródło: Instagram.com

(Visited 173 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj