W obliczu zbliżającej się kampanii prezydenckiej Kidawa-Błońska coraz śmielej wypowiada się w mediach. Im dalej w las, tym kandydatka KO na prezydenta popełnia więcej wpadek.

W sieci pojawił się kolejny zabawny fragment nagrania, prosto ze studia radiowej Jedynki. Wicemarszałek Sejmu bez ogródek stwierdziła, że za brexit odpowiedzialni są „masowo pracujący Polacy w Wielkiej Brytanii”.

— Polacy bardzo głośno i mocno mówią, że nie chcą migrantów, nie chcą obcokrajowców. A mówimy o milionie Polaków, którzy osiedlili się i pracują w Wielkiej Brytanii. Nie zakłamujmy. Przyczyną brexitu było także to, że Polacy zaczęli masowo pracować w Wielkiej Brytanii — powiedziała kandydatka KO na prezydenta.

Jej wypowiedź nie pozostała bez echa. Wielu internautów zaczęło wyprowadzać ją z błędu. Poniżej wybrane wypowiedzi.

Wczoraj w twitterowym wpisie wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki podsunął pomysł, że kandydatka KO powinna zrezygnować ze startu w wyborach.

— W najbliższych tygodniach prawdopodobna jest zmiana kandydata PO na prezydenta — napisał polityk PiS.

Start w wyścigu o fotel prezydencki ogłosili również prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, Lider Wiosny Robert Biedroń, publicysta Szymon Hołownia, jak również kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak.

 

 

źródło: stefczyk.info

(Visited 136 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj