Kidawa-Błońska opublikowała nowy spot, w którym odniosła się do tematu wyborów. Wyjaśniła, że te powinny zostać przesunięte, nie będą bowiem uczciwe.

— Chcę być prawdziwą prezydent, czyli taką z mandatem uzyskanym w uczciwych i bezpiecznych wyborach, a te niestety takie nie będą; wzywam do przeprowadzenia uczciwych wyborów — powiedziała Kidawa-Błońska.

W dalszej części wypowiedzi Kidawa-Błońska mówiła o dobru Polski i zmianach, które powinny zostać koniecznie wdrożone.

— Na początku kampanii mówiłam o zmianach, które wspólnie możemy wykonać i o Polsce lepszej dla nas wszystkich, niezależnie od tego, czym się zajmujemy i jakie mamy poglądy. Przypominałam, że zawsze, gdy byliśmy razem, pokonywaliśmy największe wyzwania, często zmieniając historię nie tylko naszego kraju, ale i świata — przekonywała wicemarszałek Sejmu.

Dodała, że wierzy w połączenie sił i wspólne zwycięstwo.

— Teraz, kilka miesięcy później, niespodziewanie przychodzi nam mierzyć się z nowym wrogiem, wrogiem, który zagraża naszemu zdrowiu, naszym najbliższym, naszej ekonomii i naszemu życiu. Ale ten kryzys znowu pokazał naszą solidarność, odpowiedzialność, a przede wszystkim bohaterstwo tych, którzy narażają się na pierwszej linii walki z wirusem. W tym trudnym czasie znowu jesteśmy razem, by tak jak zawsze wspólnie zwyciężyć. Jestem pewna, że ostatnie miesiące przypomną nam, że gdy wznosimy się ponad niechęci, ponad propagandę i partyjne interesy, gdy mówimy sobie prawdę i wspieramy się nawzajem, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych — podkreśliła kandydatka KO.

Przeczytaj również:  "Nie ma dziś wątpliwości...". Kwaśniewski przypomniał słowa Putina

Wyjaśniła, że chce być „prawdziwą prezydent”, która wygra w uczciwych wyborach.

— Tak jak pół roku temu, tak jak i teraz wierzę, że bycie prezydentem Polski jest wielką odpowiedzialnością, ale i największym zaszczytem i honorem. Jestem jednak przekonana, że teraz musimy wszyscy stanąć na wysokości zadania, obronić naszą Ojczyznę przed bezprawiem i chaosem. Chcę być prawdziwą prezydent, czyli taką z mandatem uzyskanym w uczciwych i bezpiecznych wyborach, a te niestety takie nie będą. Wzywam do przeprowadzenia uczciwych wyborów — mówiła Kidawa-Błońska.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 39 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj