Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska wizytowała w niedzielę Białogard. Kandydatka na urząd prezydenta spotkała się z miejskimi przedsiębiorcami w kawiarni Modna Cafe na Placu Wolności.

Małgorzata Kidawa-Błońska spotkała się z białogardzkimi przedsiębiorcami. W kawiarni obecny był także Bartosz Arłukowicz. Politycy Platformy Obywatelskiej dyskutowali z lokalnymi właścicielami małych biznesów o podwyżkach cen, zatrudnieniu oraz mentalności „ludzi prostych”, których trzeba „edukować” wedle słów jednej z mieszkanek Białogardu.

Gdyby tę edukację tak jakby rozprzestrzenić dalej… Bo my dzisiaj wszyscy, którzy są tutaj, my rozumiemy te zmiany, my rozumiemy że wszystko drożeje, że prąd drożeje, że my musimy wszystko podnieść. My to rozumiemy. Ale tego nie rozumieją ludzie prości. Nie rozumieją tego. Dlatego moim zdaniem trzeba się zastanowić jak do nich dotrzeć. Bo to będzie elektorat bardzo poważny. Do prostych, do prostych ludzi. Oni żyją dniem dzisiejszym. Ta mentalność ich dla mnie jest po prostu żadna — oceniła kobieta.

Nagranie, którym sztab Kidawy-Błońskiej podzielił się w mediach społecznościowych, wywołało oburzenie wśród części użytkowników Twittera. Niektórzy poczuli się wyraźnie dotknięci niefortunnymi epitetami, padającymi na spotkaniu.

Przeczytaj również:  Marta Lempart zabrała głos po awanturze ze sprzątaczką: „PiS powinien dopłacać” [WIDEO]

Pogarda! Głęboka pogarda dla zwykłych zjadaczy chleba czyli również wyborców — zdiagnozował jeden z użytkowników.

— Ona zrozumiała, że jako przedsiębiorca będzie musiała podnieść pensje pracownikom? To prawidłowo zrozumiała, po co to spotkanie? — pytała internautka.

Puszczenie tego w przestrzeń publiczną to następny strzał w stopę pani Kidawy. Zamknięte towarzystwo plujące jadem na „prostych nierozumnych ludzi” Przecież to jest samobójstwo wyborcze!!!! — zawyrokował ktoś inny.

— Najbardziej mnie bawi, ze ci ludzie są skłonni ulegac wszelkim manipulacjom. (Media, itp.). A kreują się na wybitne umysły „kumatosci”. W zasadzie nic nie rozumieją, podnosząc swoje ego pseudo „inteligencja”. Śmieszni ludzie — ocenił następny.

— Białogard i wszystko jasne. Większość tamtejszych mieszkańców to rodziny tych przywiezionych na sowieckich tankach,oraz kacapstwa które osiedliło się u nas. Z Białogardu pochodzi też A.Kwaśniewski. To komuszy bastion — dodał kolejny.

Przeczytaj również: Rafał Ziemkiewicz: „Trzymanie się stołków i przywilejów pazurami za wszelką cenę. Wszyscy won!”

źródło: youtube

(Visited 79 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here