Małgorzata Kidawa-Błońska zawiesiła prowadzenie swojej kampanii wyborczej. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta namawia też do ogólnospołecznego bojkotu wyborów 10 maja. Wicemarszałek Sejmu nadal jest pozostaje aktywna w mediach.

Kidawa-Błońska przeczytała kilka pytań, które wystosowali do niej internauci, a następnie udzieliła na nie odpowiedzi. Nie obyło się bez kolejnej wpadki, co wypatrzyli i bezlitośnie obśmiali użytkownicy Twittera.

— Czy naprawdę powiedziała pani, że życie jest ważniejsze od konstytucji? — przeczytała kandydatka PO. — Nie, tak nie powiedziałam… I chciałabym… Czy naprawdę pani powiedziała, że życie jest ważniejsze od konstytucji. Takie pytanie zadał mi pan Adrian — powtórzyła Kidawa-Błońska.

— Nie, nie powiedziałam, że życie jest ważniejsze od konstytucji. Takiego zdania nie użyłam. To wszystko, co było na takiej hejtowej planszy było nieprawdą. W Sejmie odbyła się dosyć burzliwa moja, nieprzyjemna rozmowa z panią marszałek Gosiewską. Rozmawiałyśmy o wartościach. Dla mnie zawsze życie człowieka jest ważne, życie człowieka należy chronić, ale też trzeba pamiętać że konstytucja i wartości w naszym życiu mają znaczenie — tłumaczyła się polityk.

Przeczytaj również:  Filip Chajzer tak brykał, że aż stracił równowagę. Wpadł na Małgorzatę Ohme [WIDEO]

— Dobre pytanie — zachichotała wicemarszałek. — Jest bojkot wyborów. Czemu nie ma bojkotu nocnych obrad Sejmu? No niestety, Sejm pracuje jak pracuje.

— Czy myśli pani, że matury odbędą się w maju? Wydaje mi się… Jestem pewna, że… Te matury powinny być przełożone — odpowiedziała z wahaniem frontmenka Koalicji Obywatelskiej.

Przeczytaj również: Minister zdrowia Łukasz Szumowski został nazwany tchórzem. Ostro odpowiedział Kidawie-Błońskiej

źródło: Twitter

(Visited 1 187 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj