Małgorzata Kidawa-Błońska po raz kolejny została przyłapana przez internautów na przejęzyczeniu. Nagranie z konferencji prasowej obiegło prawicową część Twittera.

Kidawa-Błońska zabrała głos m.in. na temat uniwersytetów trzeciego wieku oraz zbliżających się wewnętrznych wyborów na stanowisko przewodniczącego PO.

— Uniwersytety trzeciego wieku mają wyjątkową… Funkcję. I są wyjątkowym… Wynalazkiem Polaków. Ponieważ aktywizujemy osoby, które przechodzą na emeryturę, osoby starsze. Które nie tylko rozwijają wiedzę i umiejętności. Ale także tworzą wspólnoty, wspierają się. Czasami współpracują z ludźmi małymi. Z ludźmi młodymi — natychmiast poprawiła się kandydatka na urząd prezydenta.

Posłanka PO przekonywała również, że jej opcja polityczna może poszczycić się największymi demokratycznymi standardami na polskiej scenie politycznej:

— My ustaliliśmy na jednym z zarządów Platformy Obywatelskiej, że najpierw wyłaniamy kandydata, a 14 grudnia przedstawiony zostanie kalendarz wyborów szefa partii. Te wybory nastąpią w styczniu i chciałam państwu przypomnieć, że nie ma bardziej demokratycznej partii. Bo u nas każdy członek Platformy wybiera szefa partii — stwierdziła kandydatka.

Przeczytaj również: Kaczyński opowiedział makabryczny żart. „Sądząc po rozgoryczeniu pana X, to może być bomba”

źródło: Twitter

(Visited 105 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Wiceminister rolnictwa oraz jego wyczyny obrazują skalę degeneracji grupy trzymającej władzę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj