Małgorzata Kidawa-Błońska jest kandydatką KO na urząd prezydenta RP. Wicemarszałek Sejmu pomimo budzącej sympatii nie do końca radzi sobie z wystąpieniami publicznymi, podczas których popełnia wiele gaf.

Liczne błędy i wpadki polityk wyłapywane są przez internautów i nie dają się szybko zapomnieć. Tym razem Kidawa-Błońska podziękowała za współpracę kolegom i koleżankom z PiS.

Wiele portali żyje sytuacjami, które budzą rozbawienie, a z których Kidawa-Błońska nie do końca zdaje sobie sprawę. Wiele osób zarzuca polityk, że nie potrafi się swobodnie wypowiedzieć, jeżeli w jej pobliżu nie ma promptera. Kilka tygodni temu kandydatka KO na prezydenta stwierdziła, że Władimir Putin jest premierem Rosji, podczas gdy w rzeczywistości jest prezydentem.

Mówiła również o tym, że Jarosławowi Kaczyńskiemu zależy jedynie na Polsce zamiast na świecie czy Unii Europejskiej. Kidawa-Błońska podpadła również Polakom, kiedy obarczyła ich odpowiedzialnością za Brexit. Nasi rodacy mieli się rzekomo przyczynić do tej sytuacji, poprzez podejmowanie pracy na Wyspach.

Tym razem w Internecie pojawił się fragment nagrania, na którym wicemarszałek Sejmu powiedziała o niezwykle bliskiej współpracy z PiS. Zasugerowała, że jej koledzy i koleżanki z partii rządzącej są z nią jedną drużyną.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

— Czuję wsparcie i kolegów i koleżanek z PiS-u, bo jesteśmy jedną drużyną i chcemy wygrać te wybory — powiedziała Kidawa-Błońska.

źródło: twitter.com

(Visited 139 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj