Małgorzata Kidawa-Błońska wdała się w dość dziecinną sprzeczkę z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Okazało się, że kandydatka KO na prezydenta rywalizuje z szefem ludowców o ilość przejechanych kilometrów. Kidawa-Błońska zaczęła przechwalać się na portalu społecznościowym.

Małgorzata Kidawa-Błońska podkreśliła, że nie zamierza przestać zdobywać kolejnych kilometrów.

— Jeżdżę i będę jeździła nadal — podkreśliła polityk, nie mając zapewne świadomości, że zostawia ślad węglowy. Co by powiedzieli na to Zieloni, którzy współpracują z Koalicją Obywatelską?

— Jeżdżę po Polsce bardzo dużo i będę jeździła nadal. Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi brakuje jeszcze wiele kilometrów, żeby mi dorównać — napisała wicemarszałek Sejmu na Twitterze.

Jej słowa zostały wyśmiane i skrytykowane przez internautów. Użytkownik, którzy przyznał, że na co dzień wykonuje zawód kuriera, w rzeczywistości przemierza dużo większe odległości niż kandydatka na prezydenta.

— no i co z tego, że jeździsz po Polsce???? Ja jestem kurierem od h*** kilometrów robię w 1 dzień, po Polsce to mogę zostać prezydentem ?????? odróżnieniu do ciebie Kidawa ja dostarczam ludziom paczki, nie jeżdżę bez celu, a ty tak o klimat dbasz ??? Ciekawe czym jeździsz rowerem?? — napisał jeden z użytkowników Twittera pracujący jako kurier.

źródło: nczas.com

(Visited 99 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj