Kazimierz Marcinkiewicz dawniej był premierem. Później zniknął z mediów i trudno było się dowiedzieć czegokolwiek na jego temat. Niedawno przerwał milczenie i w trakcie rozmowy na „Kanale Sportowym” powiedział co nieco o swoim życiu.

Jak się okazuje były premier zajmuje się sportem i uczestniczy w maratonach. Przyznał również, że w wolnym czasie chętnie uprawia jogę.

Wiele wskazuje na to, że nie traci czasu i wykorzystuje go na to, by ulepszać swoje życie. Marcinkiewicz wydaje się zadowolony ze swojej obecnej sytuacji.

— Myślę cały czas do przodu. Układam sobie życie tak, jak lubię. Jestem szczęśliwym człowiekiem. Mam dach nad głową, mam na kromkę chleba, czasem nawet z masłem, choć teraz masło jest cholernie drogie — powiedział Marcinkiewicz.

Były premier nawiązał również do przeszłych wydarzeń i opowiedział, jak czuł się, gdy piastował funkcję premiera.

— To były jedne z najpiękniejszych miesięcy w moim życiu. Politykę zacząłem uprawiać jeszcze w latach 80., jeszcze w podziemiu. Przesiąknąłem polityką jeszcze w PRL-u, polityką wolnościową. Wolność całe moje życie znaczyła bardzo, ale to bardzo dużo. Dotarłem do tej polityki i polityka zawsze był dla mnie po to, żeby zmieniać świat. Uważam, że przez te 9 miesięcy zmieniłem sporo. Jestem z tego totalnie dumny — powiedział były polityk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mocne słowa posłanki opozycji: „Myślałam sobie ok, oddajmy to Putinowi” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siergiej Ławrow o rozmowach pokojowych z Ukrainą. Jak sytuacja dalej się rozwinie? [WIDEO]

źródło: o2.pl

(Visited 1 025 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj