Darmowe demo platformówki inspirowanej grami z lat 90-tych jest dostępne w ramach Xbox One Summer Game Fest aż do 27 lipca.

Holenderskie wydawnictwo SOEDESCO® i studio PixelHive ogłosiły, że zainspirowana latami 90. gra Kaze and Wild Masks już wkrótce pojawi się na konsolach Nintendo Switch™, PlayStation®4, Xbox One oraz na platformie Steam®. Ta pixel-artowa platformówka będzie dostępna do nabycia zarówno w wersji cyfrowej jak i fizycznej. Posiadacze konsoli od Microsoft z okazji Xbox One Summer Game Fest już teraz mogą sprawdzić jak prezentuje się wersja demo gry. Wydarzenie potrwa do 27 lipca.


Czas wcielić się w Kaze’a i wyruszyć w podróż, aby poznać świat tej klasycznej platformówki. Gdy na Kryształowe Wyspy zostaje rzucona klątwa, nasz główny bohater musi zmierzyć się ze wściekłymi, żyjącymi warzywami i uratować swojego przyjaciela Hogo. Znajdź Dzikie Maski  i uwolnij moc legendarnych strażników, aby zapanować nad lądem, niebem i morzem.

Zróżnicowana rozgrywka

André Schaan, CEO brazylijskiego studia PixelHive, z entuzjazmem wyczekuje premiery swojej gry na konsolach. „Już od wczesnych etapów tworzenia tego tytułu braliśmy pod uwagę powstanie wersji konsolowych. W Kaze and Wild Masks gracze odnajdą wszystkie klasyczne elementy platformówek z lat 90-tych i wierzymy, że zarówno wersja na Steamie, jak i te konsolowe tworzą piękną całość. Nie możemy się doczekać, aż na współczesnych platformach pojawi się tak nostalgiczny tytuł, jednak z nowocześnie wyglądającą rozgrywką.
Dzięki ręcznie animowanej pikselowej grafice, klasycznej, side-scrollowej rozgrywce i walecznemu królikowi w roli głównego bohatera, Kaze and Wild Masks przenosi graczy w szalone lata 90-te, w których rządziły zwierzaki z charakterem. Oprócz biegania i skakania gracze będą mogli wyposażyć się w specjalne maski o ukrytych mocach, aby posiąść zdolność latania czy pływania pod wodą.

(Visited 38 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj