Gra o oswajaniu potworów i mrocznej historii, która jest droga sercu dewelopera.

Monster Crown już jutro zadebiutuje na platformie Steam w formie wczesnego dostępu. Ta mroczna gra o chowaniu potworów to jednoosobowy projekt Jasona Walsha, założyciela studia Aurum. Pomysł na ten tytuł zrodził się w głowie autora już pod koniec lat 90-tych, a jego inspiracją były takie klasyki jak Dragon Warrior Monster2Keitai Denjū Telefang czy dwie pierwsze generacje Pokémon. Po wielu latach udało mu się zmienić marzenie w rzeczywistość. Historia przedstawiona w Monster Crown porusza temat dobra i zła w ludzkiej naturze i dotyka osobistych przeżyć twórcy. W udzielonym wywiadzie Jason opowiada o swoich motywacjach i inspiracjach oraz wyjaśnia dlaczego projekt ten jest tak bliski jego sercu.

Krzyżowanie gatunków i walki online

Aby móc rywalizować na wysokim poziomie z innymi w Monster Crown gracze muszą wyhodować idealnego potwora. Podróżując po Crown Island możemy natrafić na ponad 200 bazowych gatunków żyjących na wyspie. Inaczej niż w rzeczywistym świecie, w Monster Crown to właśnie te istoty rządzą ludzkością. Gracze mogą jednak zawrzeć z nimi pakt i stanąć po ich stronie. Tylko w ten sposób można je hodować i tworzyć nowe gatunki, które łączą w sobie cechy swoich rodziców. Każdy nowy gatunek jest unikalny pod względem wyglądu, ruchów, statystyki czy umiejętności, których będzie mógł się nauczyć. Wprawiony hodowca może stworzyć cennego potwora, który będzie poszukiwany przez kolekcjonerów i miłośników walk.

O Monster Crown Odkryj mroczną i okrutną historię Crown Island oraz stwórz własne dziedzictwo. Wyspa w swoich dziejach widziała już sadystycznych władców, a także heroicznych wybawców. Tym razem Crown Island stoi w obliczu kolejnego zagrożenia – niebezpiecznej kobiety, która próbuje zdobyć potęgę dawnych królów. To na graczu i wybranych przez niego potworach ciąży obowiązek powstrzymania powrotu tyranii. Jednak od podejmowanych decyzji zależy czy okaże się zbawcą czy jednak mrocznym mesjaszem.Główne cechy Monster Crown:

  • Współpracuj z różnorodnymi potworami, które staną u Twojego boku w walce w zamian za schronienie.
  • Hoduj i mieszaj ponad 200 różnorodnych potworów, tworząc nowe gatunki.
  • Podróżuj po Crown Island wraz ze swoi kompanami i odkrywaj mroczny świat gry.
  • Podejmuj ważne decyzje, które drastycznie zmienią losy świata i wpłyną na grę.
  • Walcz z graczami z całego świata oraz wymieniaj się potworami. Niech wyhodowany przez Ciebie gatunek trafi w różne zakątki globu.
(Visited 108 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj