Zbuduj swoją pozycję na rynku Neo-Londynu. Prowadząc firmę sprzedającą kawę odkrywaj kryminalne tajemnice. Ciesz się rozgrywką typu business management, narracją rodem z noweli kryminalnej i elegancką oprawą audio-wizualną.

Mamy rok 2021, dla wielu filiżanka kawy to towar na wagę złota – dosłownie, bo jej wartość przekroczyła cenę sztabki tego szlachetnego metalu. Dla mnie osobiście to wręcz bezcenna rzecz. Szczególnie teraz, gdy tak zerkam na swoje odbicie w oknie pociągu. Być może to tylko ból w sercu, który napina mi twarz, kiedy myślę o powrocie do Neo-Londynu.

 Daj spokój, Arthurze Oliverze, ty draniu. Wyluzuj. Wiesz dobrze, że nie mogłeś odrzucić tej prośby. Nawet jeśli przeszłość nęka Cię do tej pory, uderzając w Twoje serce mocniej, niż pierwszy w życiu łyk kawy.

Słyszę gwizdek. Jakieś psy pobiegły w bliżej nieokreślonym kierunku. Pora ruszyć na stację.

Coffee Noir to połączenie powieści detektywistycznej i biznesowej strategii, okraszone elegancką dwuwymiarową szatą graficzną w klasycznym, komiksowym stylu. Całość przyprawiona jest jazzową muzyką i retro-futuryzmem. Gra oferuje inteligentną i pełną wyzwań rozgrywkę opartą o zaawansowany silnik ekonomiczny zaprojektowany przez pracowników naukowych, dający kompleksową symulację prowadzenia biznesu.

W alternatywnej przyszłości, a dokładnie w roku 2021 – światem rządzi kawa. Neo-Londyn wręcz za nią szaleje. Ostatnio tajemnicza zbrodnia dotknęła jednego z głównych kawowych biznesmenów. Aby rozwikłać zagadkę, gracz wciela się w detektywa, który będzie musiał pracować pod przykrywką jako sprzedawca kawy. Zdobycie zaufania magnatów branży powinno pomóc rozwikłać sprawę. 

Główne cechy gry

  • Zarządzanie biznesem – zarządzaj zespołem, planuj produkcję, inwestuj w promocję i nie pozwól aby twój kawowy interes zbankrutował! Przygotuj skrupulatnie swoją strategię, mając na uwadze wszystkie dostępne zasoby!
  • Rozbudowane negocjacje – negocjuj z kontrahentami, by otrzymać dobre warunki współpracy i zyskać zaufanie partnerów biznesowych. Rozmowy pozwolą ci także odkrywać poszlaki, które pomogą rozwikłać kryminalną zagadkę.
  • Intrygująca historia detektywistyczna – poczuj na czole pot, o który przyprawi Cię rozwiązywanie trudnej sprawy zniknięcia Richarda. Nie daj się zwieść – ta historia może być bardziej skomplikowana, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.
  • Oprawa w stylu Noir – Coffee Noir czerpie inspiracje z klasycznych, amerykańskich komiksów i wypełnione jest po brzegi klimatem dawnych filmów detektywistycznych i retro-futurystycznym ambientem. Poczuj atmosferę retro wnętrz, smooth jazzu i poczuj smak kawy oraz dymu papierosowego, mając na sobie wirtualny płaszcz detektywa i wsłuchując się w dialogi profesjonalnych aktorów głosowych.
  • Interaktywne komiksy – daj się wciągnąć w fabułę prezentowaną poprzez interaktywne komiksy z pełnym udźwiękowieniem oraz lektorem. Przeżyj to tak, jakbyś trzymał w ręku komiks, a jednocześnie uczestniczył w życiu bohaterów.
  • Realistyczna strategia ekonomiczna – w produkcji gry biorą udział profesjonalni ekonomiści. Dzięki temu rozgrywka wyjątkowo dokładnie symuluje prawdziwe doświadczenia płynące z prowadzenia biznesu.

Dochodzenie rozpocznie się w czwartym kwartale 2020 r. Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam, aby dopisać się do swojej pierwszej sprawy.

(Visited 58 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj