Katarzyna Skrzynecka spędzała urlop w Mielnie. Aktorka wysłała pozdrowienia do swoich sympatyków. Gwiazda szybko jednak straciła cierpliwość i w wulgarnym tonie zaatakowała internautów.

Aktorka opublikowała post na Instagramie, w którym nie mogła powstrzymać emocji. Wypatrzyła wśród wielu komentarzy te szczególnie negatywne, w których zarzucano jej retusz twarzy. Wściekła aktorka opublikowała kolejny filmik.

– Wczoraj wysłaliśmy z mężem pozdrowienia z Mielna. Dziękujemy wszystkim normalnym. A tym innym, którzy z uporem maniaka będą pisać, że moja twarz jest wycięta i przerobiona, muszę Was zmartwić, tak nie jest. Nie umiem używać takich programów i już mi się nudzi odpisywanie, że tak właśnie jest. Albo też, że wszędzie wstrzykuję sobie botoks. Nie mam. Tym drugim, co tak durnie piszą, rzeknę „odpie****cie się” – powiedziała Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała

Aktorka w mocnych słowach odniosła się do artykułów w tabloidach, które wspominają o tym, że jest znudzona rolą jurorki w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Gwiazda przedstawiła długi post, w którym nie miała litości dla gazet.

– Czy naprawdę ktokolwiek przytomny serio czyta podobne brednie w tabloidzie i jeszcze — nie daj Boże – naiwnie wierzy w istnienie tak grubymi nićmi uszytych, fikcyjnych »pseudo-informatorów«? – pisała.

Przeczytaj również:  "Jest zniszczony i obciążony kłamstwami". Górniak ubolewa nad obecnym stanem Kościoła

– Nie mam i nigdy nie miałam zbyt ambitnych oczekiwań po tabloidach, ale serio? Redakcja »Super Expressu«, która przysyła swoich dziennikarzy na plan realizacji naszego programu »Twoja twarz brzmi znajomo«, a my cierpliwie i grzecznie poświęcamy im czas na rozmowy w przerwach nagrania odcinka – zamiast publikować to, co owym w rzeczywistości odpowiedzieliśmy – z braku potencjalnej sensacji, woli stworzyć wyssane z palca brednie, fikcję i kłamstwo kłamstwem poganiane? – dodała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miedwiediew zaliczył ogromną wpadkę. Internauci nie mieli dla niego litości

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Jeszcze trochę”. Wałęsa pokazał zdjęcie ze szpitala. Jest na wózku

źródło: wprost.pl

(Visited 359 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj