Podczas czwartkowego posiedzenia w Sejmie doszło do niepokojącej sytuacji. Posłanka KO Katarzyna Piekarska zasłabła. Przed upadkiem uchroniła ją reakcja innych posłów. W lipcu Piekarska wyznała, że zmaga się z chorobą nowotworową.

Przed upadkiem parlamentarzystki uchronili ją posłowie Marek Biernacki (KP) i Jerzy Polaczek (PiS). Z pomocą ruszyły także posłanki Katarzyna Kotula z Lewicy i Anna Siarkowska z PiS.

– Po chwili Piekarska lepiej się poczuła i jeszcze przed głosowaniami została odwieziona do domu – przekazano.

Piekarska walczy z chorobą nowotworową

– Jako osoba, u której dwa tygodnie temu zdiagnozowano nowotwór złośliwy piersi, nie jestem w stanie zrozumieć postępowania Ministerstwa Zdrowia. Nic was nie obchodzi życie kobiet? Wycofajcie się z tego i to szybko – pisała w lipcu na Twitterze w kontekście doniesień o wstrzymaniu przez Ministerstwo Zdrowia programu darmowych badań profilaktycznych dla kobiet.

Po wyznaniu o swojej chorobie posłanka dostała wiele słów wsparcia od kolegów i koleżanek z różnych ugrupowań.

– Otrzymałam wiele takich wiadomości od posłów i posłanek z PiS, żebym się trzymała, że życzą zdrowia, że jeśli czegoś potrzeba to chętnie pomogą. To jest fajne, że nie tracimy w tym wszystkim swojego człowieczeństwa – wyjaśniała w rozmowie z „Faktem”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Huragan Ian atakuje Florydę. Rekin płynął ulicami miasta [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czarnek ugiął się przed LGBT: Wycofuję się ze swoich słów [+FOTO]

źródło: Onet.pl / RMF FM

(Visited 659 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj