W środę w telewizji publicznej odbyła się debata prezydencka 2020 z udziałem wszystkich dziesięciu kandydatów. Internauci postanowili zadrwić ze wszystkich kandydatów, nakładając na wycięte nagranie filtry z aplikacji snapchat.

Już wiemy, że wybory prezydenckie 2020 nie odbędą się w pierwszym zaplanowanym terminie i zostaną przełożone prawdopodobnie na jesień. W związku z porozumieniem Jarosława Kaczyńskiego oraz Jarosława Gowina pojawiają się spekulacje, czy dotychczas zarejestrowani przez Państwową Komisję Wyborczą kandydaci będą ponownie zmuszeni zbierać podpisy poparcia dla swoich komitetów.

Przeczytaj również: Nocny wyścig ulicami Warszawy. Ścigali się… Bosak i Kosiniak-Kamysz. „Nie wiem czy ma większy silnik, ale ucieka”

Sytuacja, w której Sąd Najwyższy orzeknie o nieważności wyborów 10 maja wydaje się bezprecedensowa w historii istnienia III RP, a niedawny kryzys w obozie rządzącym oraz zwlekanie Senatu w kwestii ustawy o głosowaniu korespondencyjnym mogły doprowadzić do rozpadu obozu Prawa i Sprawiedliwości. Nawet w obliczu politycznego chaosu internauci nie tracą jednak poczucia humoru i stworzyli filmik zmontowany z fragmentów debaty prezydenckiej w telewizji publicznej.

Efekty ich prac poniżej:

Przeczytaj również: „Na jego miejscu oglądałbym się w ciemnych zaułkach”. Komorowski szokuje swoją wypowiedzią

Przez Snapa jakoś lepiej wchodzi.https://youtu.be/1eJjr_LmPYw (oryginał)

Gepostet von Przemek Olewnik am Mittwoch, 6. Mai 2020

źródło: Facebook

(Visited 474 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj