Jarosław Kaczyński, szef PiS podczas spotkania z aktywem partyjnym w Pułtusku miał przedstawić kryteria, jakie musi spełnić członek PiS, który chce zostać kandydatem partii na posła. -[Kaczyński – red.] w swoim wystąpieniu zdiagnozował sytuację, opisał zagrożenia, zdefiniował nasze cele – mówi Janusz Śniadek, polityk PiS w rozmowie z prorządowym portalem wpolityce.pl.

Skrytykował jakiekolwiek przejawy defetyzmu, psucia mobilizacji, że to niedopuszczalne – opisuje Śniadek wystąpienie szefa partii.

Szef partii o dyscyplinie partyjnej

Jak twierdzi rozmówca portalu, wszyscy członkowie partii, którzy „nie podporządkują się dyscyplinie” partyjnej muszą się liczyć z tym, że wobec nich „będą wyciągane sankcje”.

CZYTAJ TEŻ: [SONDAŻ] Kogo popierają Polacy? 5 ugrupowań w Sejmie. Wyniki niebezpieczne dla PiS?

CZYTAJ TEŻ: Jest dymisja w rządzie. To już oficjalne

Także aktywność była przedstawiana jako podstawowe kryterium do umieszczenia na liście. Pośrednio z tego wynika, że kto nie spełni tych kryteriów, to się na listach nie znajdzie. Tego wprost nie trzeba mówić. Jeśli się formułuje kryteria do znalezienia się na liście, to wiadomo, czym się skończy ich niespełnienie – tłumaczy polityk partii Jarosława Kaczyńskiego.

propolski.pl: Kaczyński

Źródło: wpolityce.p

(Visited 165 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj