Nie ulega wątpliwości, że prezes PiS Jarosław Kaczyński lubi zwierzęta, a najbardziej koty. W domu polityka nie brakuje takich czworonogów. Posiadaczy tych zwierząt charakteryzują pewne cechy. Jakie?

Nie jest tajemnicą, że Kaczyński mieszka z kotami, które są jego wiernymi przyjaciółmi. Prezes PiS jest typowym kociarzem.

Jacy są posiadacze kotów?

– Są na przykład bardziej zamknięci w sobie, zawsze chodzą własnymi ścieżkami i cenią sobie niezależność, zupełnie jak ich ulubione zwierzęta. To zazwyczaj introwertycy, którzy najlepiej czują się we własnym towarzystwie. Tylko nielicznych dopuszczają do siebie, ale gdy już ktoś zdobędzie zaufanie kociarza, może liczyć na szczerą i bezinteresowną przyjaźń – przekazuje „Super Express”.

Ponadto osoby, które kochają koty, są bardzo niezależne i uparte. Kiedy coś już sobie postanowią, muszą to zrealizować. Daje się zaobserwować, że polityk PiS postępuje właśnie w taki sposób.

Jak przypomina gazeta, Kaczyński wiele razy ratował obce koty przed śmiercią. Często opłacał leczenie chorych zwierząt i zajmował się nimi. W czasie nieobecności sąsiadki zajmował się jej kotem i dbał o to, by niczego mu nie zabrakło.

Przeczytaj również:  Kryzys energetyczny. Morawiecki już 3 marca miał wiedzieć o konieczności zakupu węgla. Dostawy wciąż nie dotarły?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polscy strażacy pojechali do Francji. Zobacz, jak ich przywitano

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Wygłupił się”. Konfederacja apeluje o dymisję wiceministra

źródło: Se.pl

(Visited 122 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj