Posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus podzieliła się w mediach społecznościowych nagraniem, na którym wyjaśnia, dlaczego przez dłuższy czas nie była aktywna.

— Jestem w Toruniu — poinformowała Scheuring-Wielgus. — Idę właśnie do biura trochę popracować. Dzisiaj też po raz pierwszy byłam od dłuższego czasu w telewizorze — wyznała.

— Dosyć długo się nie odzywałam. Z różnych powodów, o których opowiem, albo opiszę je, jak sobie poradzę. Dużo moich znajomych i bliskich ma koronawirusa więc jesteśmy mocno zaangażowani w pomoc — dodała następnie parlamentarzystka.

Wielu internautów wytknęło posłance udział w październikowych i listopadowych protestach przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Użytkownicy mediów społecznościowych uważają, że liczne manifestacje wpłynęły na wzrost zakażeń COVID-19, na co utyskuje Joanna Scheuring-Wielgus.

Przeczytaj również: OSTATNI SONDAŻ w 2020: Świetne wieści dla PiS, fatalne dla KO. PSL i Lewica rosną, pozostałe formacje tracą

źródło: Twitter

(Visited 10 355 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Grzegorz Braun o socjalu w Polsce: Miliardy na 500+ dla ukraińskich uchodźców? To jest operacja przesiedlenia ludności! [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj