Media obiegła właśnie gorąca informacja o decyzji w sprawie stacji TVN24. Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski przekazał operatorom telewizyjnym zgodę na wpis do rejestru programu „TVN24″. Chodzi o koncesję Discovery Communications Benelux B.V.

— Decyzja zapewnia ciągłość nadawania programu TVN24 również po 26 września 2021 r., niezależnie od wyników toczących się obecnie postępowań — przekazał KRRiT w najnowszym komunikacie.

Co wiąże się z wydaną decyzją? Jak się okazuje, TVN24 otrzymało zgodę na nadawanie po 26 września 2021 r. i to niezależnie od wyników przebiegających w tej sprawie postępowań koncesyjnych.

Rejestracja będzie ważna po dokonaniu przez operatorów wpłaty za wpis do rejestru i wyniesie ona 113 zł.

Na początku sierpnia Sejm przegłosował nowelizację ustawy, którą nazwano potocznie „lex TVN”. W ocenie wielu dziennikarzy i ekspertów, a także polityków opozycji, była ona specjalnie wymierzona w Grupę TVN, którego właścicielem jest amerykański koncern Discovery. Wówczas spółka obiecała, że tak tego nie zostawi i podejmie kroki prawne wobec naszego kraju.

Zobacz również: Maciej Stuhr na Campusie Polska: „Jak patrzę na mojego ojca, to mam depresyjne nastroje” [WIDEO]

Zobacz również: Tusk wyjawił, kiedy odejdzie z polskiej polityki: „Nie może być innego zadania, dla takiego gościa, jak ja” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Scheuring-Wielgus o Macierewiczu. "Kłamca smoleński", który "grzebał w zwłokach"

Źródło: dziennik.pl, money.pl

(Visited 486 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj