Strona główna Polska Jerzy Owsiak nieoczekiwanie zaatakował Agatę Dudę: „Mam już dość!”

Jerzy Owsiak nieoczekiwanie zaatakował Agatę Dudę: „Mam już dość!”

4 min czytania
0
0
15,846
Jerzy Owsiak

Jerzy Owsiak skrytykował Agatę Dudę, która od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Surowa ocena małżonki prezydenta zbulwersowała wielu internautów. Agata Duda znana jest z tego, że stroni od wielkiej polityki i blasku fleszy.

Jej pasją jest wspieranie potrzebujących, w tym działalności, którą prowadzi Jerzy Owsiak. On jednak zdaje się jednak tego nie doceniać. Wielu zarzucało Agacie Dudzie, że nie angażuje się w ważne sprawy, tak jak się tego od niej oczekuje.

Przykładem są tzw. czarne protesty, podczas których wiele tysięcy Polek wyszło na ulice polskich miast, by protestować przeciwko zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych. Na panią prezydentową spadł deszcz krytyki również wtedy, gdy nie stanęła po stronie nauczycieli, podczas gdy sama jest nauczycielką.

Jerzy Owsiak w rozmowie z Wirtualną Polską w mocnych słowach podsumował żonę Andrzeja Dudy.

— Mam już dość sytuacji, że mamy panią prezydentową niemowę — powiedział lider WOŚP.

Owsiak podkreślił, że jego faworytką jest kandydatka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska, która powinna zostać głową państwa.

— Zamiast gminnego prezydenta pragnąłbym, żebyśmy mieli panią prezydent — mówił szef WOŚP, po czym zaczął komplementować Kidawę-Błońską.

— Jest kompetentna, ciepła, empatyczna, ładna. Szybko pogoni facetów z najgłupszymi pomysłami. Tylko kobieta potrafi szybko postawić ludzi do pionu, widzę to po swojej żonie. Potrzebujemy pani prezydent blisko ludzi, z własnym zdaniem — ocenił Jerzy Owsiak.

źródło: natemat.pl 

Reakcja
49
Przeczytaj również:  Prawo i Sprawiedliwość na prowadzeniu. W najnowszym sondażu zyskało lepszy wynik niż w wyborach
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez marlenap
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Najnowszy sondaż. Andrzej Duda prowadzi aż w 15 województwach

Andrzej Duda wciąż utrzymuje się na prowadzeniu i to aż w piętnastu województwach. Wynika …