propolski.pl: Krzysztof Jackowski miał nową wizję

Krzysztof Jackowski o losach Polaków na EURO 2020: „Coś poważnego wydarzy się w Barcelonie”

Krzysztof Jackowski często umila czas Polakom, próbując przepowiedzieć przyszłość w kontekście istotnych wydarzeń społecznych i politycznych. Nie szczędzi również słów komentarza odnośnie niezwykle emocjonującego EURO 2020.

Jasnowidz z Człuchowa niedawno stwierdził, że podczas EURO 2020 wydarzy się coś strasznego, co wstrząśnie nami wszystkimi. Oświadczył, że przeczuwa, jak potoczą się dalsze losy polskiej reprezentacji.

Mężczyzna poinformował swoje grono fanów o tym, co wydarzy się w nadchodzących miesiącach w kontekście rozgrywek piłkarskich.

— Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie — powiedział Krzysztof Jackowski.

Znany wieszcz przepowiedział również, że jeden z meczy polskiej reprezentacji będzie przegrany, a pozostałe dwa zremisowane bądź wygrane. Każdy z kibiców chciałby, aby taki scenariusz okazał się prawdą – wówczas Polska zyskałaby szansę na wyjście z grupy i dostanie się do 1/8 finału EURO 2020. 

Zobacz również: Parada Równości w Warszawie. Uczestnicy nawet nie wiedzą, po co tam przyszli [WIDEO]

Po przegranym meczu ze Słowacją (1:2), zremisowanym meczu z Hiszpanią (1:1), pozostaje nam jedynie zmierzyć się i wygrać ze Szwecją, która na szczęście nie jest już tak groźnym przeciwnikiem jak Hiszpania.

https://www.youtube.com/watch?v=hXAZdA1PQxM

Źródło: antyradio.pl, NCzas.com, YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these