Nowy prezenter TVP Info wyraził swoje niezadowolenie na Instagramie. Nie chcę uczestniczyć w tym obrzydliwym wykolejaniu młodych ludzi — powiedział zirytowany Jarosław Jakimowicz.

Jeszcze ponad 20 lat temu Jakimowicz zasłynął rolą w filmie Młode Wilki, a później wystąpił w programie Big Brother VIP, gdzie nawiązał romans z Jolantą Rutowicz. Od tamtej pory Jakimowicz próbował zbliżyć się do partii rządzącej głównie poprzez okazywanie niechęci do środowisk LGBT. Jego starania przyniosły oczekiwany skutek, ponieważ udało mu się zostać prezenterem w TVP Info.

Jarkowi tęcza nigdy nie kojarzyła się zbyt dobrze. By umocnić głoszone przez siebie poglądy, zamieścił pełen oburzenia wpis, w którym oznajmił, że natknął się na sklep internetowy, którego asortyment go obrzydził. Jakimowicz jest zdania, że strój złożony z tęczowych majtek oraz koszulki z motywem tęczy to zwyczajne deprawowanie młodzieży.

Zobacz również: Mieszkowski wstawia się za LGBT i pisze do prezydenta Dudy: „Tęczowe flagi są aktem przymierza i dialogu”

— Zobaczcie, jakie gó*no znalazłem na (tu pada nazwa strony) w ofercie dla KOBIET‼️ Kilka lat temu tego typu wdzianka można było zobaczyć tylko na stronach sex shopów w dziale dla gejów. Ja rezygnuję z robienia zakupów na, nie chcę uczestniczyć w tym obrzydliwym wykolejaniu młodych ludzi — napisał celebryta.

Przeczytaj również:  Sprzeczka w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący nie wytrzymali

Sympatycy Jarka szybko zaczęli wtórować mu w komentarzach.

źródło: pudelek.pl

(Visited 2 199 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj