Aktor oraz prezenter Jarosław Jakimowicz odniósł się na swoim instagramowym profilu do niesławnego nagrania z płaczącym Szymonem Hołownią. Celebryta skrytykował kandydata na prezydenta, używając mocnych słów.

— PAJAC. Nie dam rady nie skomentować tego beczenia z konstytucją w ręku — rozpoczął swój wpis Jakimowicz. Następnie stwierdził, że Hołownia przypomina mu postać z horroru:

— ŻENADA. To, że podobny do lalki Chucky to, że nie wiadomo, wiadomo kto go FINANSUJE to interesujące, może zaskakujące, ale to frajerstwo, które odwalił z nieudolną sceną płaczu to się w głowie nie mieści — ocenił aktor.

— Może niech już lepiej w poważną politykę bawią się politycy a nie pajac na gumce. Wyobraźcie sobie rozmowę, negocjacje z np. Putinem. Nosem by go wciągnął i wypluł. WSTYD! — powiedział Jakimowicz.

Jednocześnie celebryta zaznaczył, że nie widzi niczego złego w męskim płaczu i jemu samemu zdarza się uronić łzę. Aktor zdradził, co go najbardziej wzrusza:

— A gdyby ktoś się mnie spytał czy ja płaczę to odpowiem, że tak. Zawsze na programach Pani Katarzyny Dowbor „Twoj nowy dom”.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Przeczytaj również: Nie zrozumiała pytania? Kidawa-Błońska zapytana o jej wyniki w sondażach. „Przecież to nawet zęby bolą już…”

View this post on Instagram

PAJAC. Nie dam rady nie skomentować tego beczenia z konstytucją w ręku. ŻENADA‼️ To, że podobny do lalki Chuky to, że nie wiadomo, wiadomo kto go FINANSUJE to interesujące, może zaskakujące, ale to frajerstwo, które odwalił z nieudolną sceną płaczu to się w głowie nie mieści. Może niech już lepiej w poważną politykę bawią się politycy a nie pajac na gumce. Wyobraźcie sobie rozmowę, negocjacje z np. Putinem 😜 nosem by go wciągnął i wypluł 😜 WSTYD ‼️A gdyby ktoś się mnie spytał czy ja płaczę to odpowiem, że tak. Zawsze na programach Pani @katarzyna_dowbor_official Nasz nowy dom 🏡 ❤️ #jakimowicz #szymonhołownia #hołownia #wybory2020

A post shared by Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz) on

źródło: instagram

(Visited 610 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj