Lider Porozumienia Jarosław Gowin trafił do szpitala. Według nieoficjalnych ustaleń tygodnika „Newsweek”, były wicepremier od jakiegoś czasu zmaga się z silną depresją.

Były wicepremier Jarosław Gowin trafił do szpitala kilka dni temu. Polityk nie wziął udziału w minionym posiedzeniu sejmowym, nie jest również aktywny w mediach społecznościowych.

Dziennikarka „Newsweeka” Dominika Długosz przekonuje, że stan zdrowia polityka pogorszył się w wyniku nasilającej depresji. Gowin musiał w ostatnich miesiącach mierzyć się z „ciągłymi, skoordynowanymi trwającymi od wielu miesięcy atakami”.

Oświadczenie Porozumienia

O godzinie 9 Porozumienie wydało specjalny komunikat dotyczący stanu zdrowia byłego wicepremiera.

— Od kilku dni w związku z rekomendacjami lekarzy przebywa w szpitalu, gdzie przechodzi badania. Wiosną tego roku ciężko przeszedł chorobę COVID-19. Wówczas blisko trzy tygodnie przebywał w szpitalu MSWIA w Warszawie — czytamy w komunikacie partii.

Rodzina i przyjaciele proszą o uszanowanie prywatności. Nie jesteśmy upoważnieni do przekazywania informacji o stanie zdrowia.

— Z pewnością wkrótce zrobi to sam Jarosław Gowin, z którym pozostajemy w stałym, codziennym kontakcie — poinformowano.

Przeczytaj również: Obrażała Straż Graniczną, a teraz ubolewa nad sobą. Kurdej-Szatan: Wybuch najbardziej poranił mnie samą

Przeczytaj również: Austria karze swoich obywateli za nieposłuszeństwo. Horrendalne sumy za brak trzeciej dawki

źródło: Do Rzeczy

(Visited 4 398 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj