Polski dziennikarz, publicysta, badacz zjawisk niewyjaśnionych i założyciel oraz prezenter Niezależnej Telewizji Janusz Zagórski rozmawiał z Piotrem Szlachtowiczem o nowym porządku świata i zmianach, których jesteśmy świadkami.

– Jak upadała komuna i PRL, to wszystkim się wydawało, że to już jest koniec historii. Wydawało się, że czeka nas zupełnie inne życie, a tymczasem okazuje się, że zło tkwi w tym świecie bardzo głęboko i ci, którzy kiedyś sztandarami wypisywali sobie takie słowa jak wolność, dzisiaj są na czele tych, którzy nam tę wolność odbierają. Oczywiście mają po pewnej stronie też innego imperatora, ale my cały czas mówimy to samo. To znaczy skala opresji, jaką świat w tej chwili doznaje, jest olbrzymia, a zrobienie rządu światowego, który, teraz widać w przebraniu walki o zdrowie, czyli WHO, stanie się przyczółkiem nowego rządu światowego. Takie są fakty już nie z teorii spiskowych, tylko z rzeczywistości – mówił Janusz Zagórski.

Dziennikarz podkreślił, że każdy z nas powinien walczyć o wolność i nie zapominać o sile duchowej, która może prowadzić nas w najtrudniejszych chwilach w życiu.

– My tutaj po to też jesteśmy, żeby jako wolni ludzie po raz dziewiętnasty się zebrać i po debatować oraz porozmawiać, umocnić się wewnętrznie, powiedzieć: „Nie!”. Nasz świat jest inny, mimo że jest dużo diagnostycznych tematów. Przede wszystkim skupimy się na budowie własnej siły duchowej, psychologicznej, psychicznej i programowi nowej, lepszej Polski – dodał politolog.

Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

Poniżej całe nagranie z przemyśleniami Janusza Zagórskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koronawirus powraca? Cessak: Szykujemy się na prawdopodobieństwo zachorowań jesienno-zimowych

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż z uwzględnieniem partii Marianny Schreiber. Wyprzedza dawnego koalicjanta PiS

źródło: YouTube

(Visited 340 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj