Do mediów społecznościowych trafiło kolejne zdjęcie, na którym uwieczniono Janusza Korwin-Mikkego w dość nietypowej sytuacji. Lider Konfederacji uczestniczył we wtorkowym posiedzeniu sejmowej Komisji Zdrowia, jednak nie był do końca skoncentrowany.

Janusz Korwin-Mikke często wywołuje liczne kontrowersje i emocje. Parlamentarzysta wyraża swoje poglądy w niezwykle ekspresyjny sposób. We wtorek do mediów trafiło zdjęcie z sejmowej Komisji Zdrowia, na której widać Korwin-Mikkego. Polityk Konfederacji z opartą nogą na krześle wyglądał tak, jakby spał.

– Tymczasem na Komisji Zdrowia. Dobranoc Książę – dodał podpis Marek Rutka, przedstawiciel Lewicy.

Do całej sprawy odniósł się poseł Michał Urbaniak, któremu nie spodobały się te słowa.

– Marku, dlaczego nabijasz się ze starszych ludzi? Pomyślałeś o tym, że Pan Janusz może po prostu być zmęczony lub słucha w skupieniu? – zapytał Michał Urbaniak.

To nie pierwszy raz, kiedy Janusz Korwin-Mikke zaskoczył odbiorców podobnym widokiem. Wcześniej poseł Konfederacji przysnął chociażby w czasie programu „Debata Dnia” na antenie Polsat News.

Innym razem zasnął na obradach inauguracji Sejmu, o czym pisał szef biura prasowego Konfederacji Tomasz Grabarczyk.

Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

– Pan prezes rzeczywiście zamknął oczy na chwilę. Nie był to długi sen. Na sali było wiele osób robiących fotografie, ktoś po prostu uchwycił ten moment – wyjaśniał Grabarczyk.

Zobacz również: Konfederacja o nowym projekcie ustawy. Koniec obostrzeń jest możliwy [WIDEO]

Zobacz również: Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson przyleci do Polski, by spotkać się z prezydentem Dudą: „Tematy są oczywiste”

źródło: Twitter.com, o2.pl

(Visited 124 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj