Lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke opublikował nowy artykuł, w którym zdradził, jakie są jego motywacje do życia.

— Mam 78 lat — i przy życiu trzyma mnie szczera nienawiść do tych najpodlejszych z podłych, którzy rządzą tym państwem, niszczącym mój kraj; którzy wyrzucili na emigrację kwiat naszej młodzieży, a resztę demoralizują zasiłkami — oznajmił Janusz Korwin-Mikke.

Polityk nie przebierał w słowach i nie krył, że i tym razem chciał wywołać kontrowersję. Nie udało mu się jednak wywołać pożądanego efektu, bowiem wszyscy byli zajęci sprawą terminu wyborów prezydenckich.

Lider prawicowego ugrupowania odniósł się do sprawy oddania świadczenia 500+. Stwierdził, że nie przekazałby ani złotówki na państwo, „którego nienawidzi”.

— O Polakach śp. Winston Churchill powiedział, że jesteśmy narodem „najdzielniejszym z dzielnych, ale rządzonym przez najpodlejszych z podłych”. Bardzo celna opinia. I ja mam tym podlecom wręczyć jakieś pieniądze? — zaczął swój pełen oskarżeń wywód.

— Przecież natychmiast kupią za to jakiś fotoradar, dadzą na benzynę policyjnemu samochodowi, który będzie śledził kierowców… Gorzej: dadzą jakiejś „samotnej matce”, by mogła pi##rzyc się z kim popadnie — a ja mam jej potem za to płacić alimenty zwane „zasiłkiem”? Albo jakiemuś nygusowi, któremu się nie chce pracować — dodał niezadowolony.

Przeczytaj również:  Nadchodzi nowa choroba! Dr Grzesiowski: „Kończą się badania nad swoistą szczepionką”

Ponadto polityk przedstawił swój ulubiony przykład o Hitlerze, za którego jak pisze, podatki były niższe.

Zobacz również: Korwin-Mikke: „Przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest”

— Mój śp. Ojciec nienawidził Adolfa Hitlera, któremu musiał płacić podatki i który nakładał na Niego rozmaite ograniczenia. I słusznie: socjalistów trzeba nienawidzić. Tylko obecne państwo nakłada na mnie podatki trzy razy wyższe, niż Hitler nakładał (na początku okupacji…) na mojego Ojca!! I w aptece Ojciec mógł bez recepty niemal dowolny lek (o ile był — bo w socjalizmie zawsze wszystkiego brakuje…) — nawet amfetaminę! Najskuteczniej niszczy naród nie ten, kto wymorduje połowę jego członków — lecz ten, kto daje przywileje tym, którym się one nie należą! — stwierdził Korwin-Mikke.

Były europoseł zaatakował polityków partii rządzącej i przyznał, że trzeba obalić III RP.

— Polską rządzi horda ludzi, którzy albo są łajdakami – albo, co gorsza, nie rozumieją, czym różni się Polska od okupanta naszej ziemi – i uważają, że jeśli odbiorą Polakom 1000 złotych, 400 zmarnują i wpłacą 600 do Skarbu Państwa — to wzbogacili Polskę!!! Jak się uda obalić III Rzeczpospolitą i na jej miejscu zbudować normalne Państwo Polskie — mam nadzieję dożyć tej chwili — to wtedy pogadamy!

Przeczytaj również:  Komitet Polityczny PiS? Nowe plany Jarosława Kaczyńskiego: „Ma zatwierdzić rewolucyjne zmiany”

źródło: wpolityce.pl

(Visited 201 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj