Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN nawiązując do bankructwa firmy Ursus, stwierdził, że podobna przyszłość czeka miliardera Elona Muska.

– Pan Andrzej Zarajczyk uratował „URSUS”. Traktory zdobywały kraje przyszłości: Afrykę. Potem uległ namowom bogatej trupki: UE. Auta elektryczne! Ściskały Mu ręce p.Aniela Merkel, Beata Szydło. I właśnie zbankrutował – napisał Janusz Korwin-Mikke.

– Pan Elon Musk otrzymał ZNACZNIE WIĘKSZE dotacje. I też zbankrutuje – dodał polityk.

Trwa batalia sądowa. Twitter pozwał Muska

Przypomnijmy, że trwa batalia między prawnikami Twittera i Elona Muska. Sąd stanął ostatnio po stronie serwisu społecznościowego. Twitter pozwał Muska za to, że ten wycofał się z planowanej transakcji.

Sąd stanu Delaware podjął decyzję, że cały proces musi się odbyć szybko, ponieważ atmosfera, jaka wytworzyła się wokół tej sprawy, jest zwyczajnie szkodliwa dla firmy. Tymczasem adwokaci przeciwnej strony starali się przesunąć rozprawę do lutego.

Twitter będzie próbował zmusić Elona Muska przez sąd, do zrealizowania transakcji. Administracja firmy wyjaśnia, że tak długie oczekiwanie negatywnie odbija się na operacjach biznesowych.

Adwokat serwisu William Savitt nie ma wątpliwości, że Musk usiłuje zniszczyć Twittera. Natomiast prawnik miliardera Andrew Rossman odrzekł, że nie może on zniszczyć Twittera, ponieważ posiada drugi największy pod względem wartości portfel akcji tej firmy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kaczyński o Polakach: „Jak mniej kupują, to ceny spadają”

Przeczytaj również:  "Jest zniszczony i obciążony kłamstwami". Górniak ubolewa nad obecnym stanem Kościoła

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Życie czasem mówi stop”. Agnieszka Gozdyra w szpitalu

źródło: Twitter, dziennik.pl

(Visited 103 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj