Krystyna Janda wielokrotnie w swoich wypowiedziach krytykowała rządzących. Dała się poznać ze strony kontrowersyjnych i dosadnych wypowiedzi, podczas komentowania spraw politycznych. Podkreślała, że władza nie jest skłonna, by dać jej pieniądze na prywatne przedsięwzięcia. Aktorka obecnie prowadzi dwa teatry: Teatr Polonia i Och-Teatr. Ostatnio w stolicy odbyło się wręczenie nagród z okazji pierwszego programu: „Warszawa dla kobiet”.

Okazało się, że wysiłki aktorki zostały zauważone, a jej praca nagrodzona. Rafał Trzaskowski wyróżnił bowiem Krystynę Jandę i uhonorował tytułem Warszawianki Przemian.

— W stolicy pamiętamy o warszawiankach nie tylko od święta, nie tylko z okazji plebiscytu — ale po prostu na co dzień. W ten sposób dziękując im za wkład w rozwój i pomyślność naszego miasta. Niedługo minie rok, gdy na początku mojej kadencji ogłosiłem swój pierwszy program „Warszawa dla kobiet”. Uważałem go za najważniejszy, bowiem uznałem za swój obowiązek wprowadzenie takich rozwiązań, które ułatwią codzienne życie kobiet — powiedział prezydent stolicy.

Tytuł Warszawianki Roku otrzymała lekarz ginekolog — położnik, Nicole Sochacka-Wójcicka, która oferuje antykoncepcję hormonalną dla młodych dziewcząt.

źródło: prawy.pl

(Visited 32 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Agresywny taksówkarz w Warszawie: „Co się patrzysz k***a, zaraz cię puknę”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here