Dawid Mycek-Kwieciński oraz Jakub Kwieciński-Mycek wystąpili w programie „Onet Rano”. Dwaj homoseksualiści postanowili opowiedzieć o ciężkim życiu w naszym kraju. Są naprawdę przerażeni i rozważają opuszczenie Polski, którą porównali do Niemiec z lat 30.

Coraz więcej osób homoseksualnych z odwagą prezentuje swoje poglądy i sposób na życie. Przy okazji szerzy zarzuty w których wyraża niezadowolenie wobec warunków życia panujących w Polsce. Znana para mężczyzn oceniła, że nasz kraj można obecnie porównać jedynie do Niemiec z lat 30. Idąc tym tropem, Polska nie nadaje się do normalnego funkcjonowania dla osób o odmiennych upodobaniach, takich jak Dawid Mycek-Kwieciński i Jakub Kwieciński-Mycek.

„Od kilku dni… Obecna Polska zaczyna przypominać mi Niemcy pod koniec lat 30. Naprawdę jestem tym przerażony i zastanawiamy się, czy dłużej mieszkać w tym kraju” – powiedział z niepokojem Jakub Kwieciński-Mycek.

Drugi gość programu wyraził się również niepochlebnie na temat PiS, który jego zdaniem jedynie zraża do polskości i wspierania wartości narodowych.

„Nic tak nie zraża do polskości, jak PiS. […] Jak słyszę przymiotnik „narodowy”, to mi się wymiotować chce. Mam poczucie, że coraz mniej się identyfikuję z flagą Polski” – powiedział zniesmaczony Dawid Mycek-Kwieciński.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

 

 

Całą rozmowę w programie Onet Rano można obejrzeć poniżej.

telewizjarepublika.pl, youtube.com

(Visited 218 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj