Jarosław Jakimowicz słynący z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi nie wytrzymał i uderzył w lidera PO Donalda Tuska. Tym razem nawiązał do koloru jego włosów. Słowa prezentera musiał łagodzić prowadzący program Michał Rachoń.

Donald Tusk, który rozmawiał niedawno z Onetem, nie ukrywał optymistycznego nastawienia, co do przyszłości. Jego słowa stały się jednak obiektem drwin na antenie TVP Info.

— Uważam, że najbliższe wybory mogą być wygrane i zależy to od sprytu i determinacji opozycji, a nie od jakichś czarów-marów, że my tu zaraz znajdziemy złoty klucz do umysłów i serc milionów Polaków. Proszę zaufać tym, którzy mają przekonanie – ja należę do tych ludzi – że mają ten spryt i sposoby — mówił były premier.

Do postawy byłego szefa RE odniósł się prezenter Jarosław Jakimowicz, który najczęściej mówi to, co myśli.

Mężczyzna wspomniał o kolorze włosów Donalda Tuska i cech, które się z nim w jego ocenie wiążą.

— To tak jakby przyszedł złodziej i powiedział: zaraz was okradnę i ogołocę ze wszystkiego. I śmiejąc się w oczy, mówi to osobie, którą chce skrzywdzić. Ten rudy, wredny Tusk mówi właśnie, że was oszwabi, oszuka nas patriotów, nas Polaków. On to mówi po prostu w oczy, śmiejąc się. Ludzie, przecież to jest jakiś koniec świata. Jak tak może być? — przekazał Jakimowicz.

Na tym jednak nie koniec. Dziennikarz postanowił dać słuchaczom pewne ostrzeżenie.

— Przecież to jest w żywe oczy próba, by oszukiwać nas patriotów, Polaków i po prostu robić sobie z nas drwinę. Nie do serca waszego dojdę, nie. Ja was oszukam. Pamiętajcie: rude to wredne! — stwierdził. Prowadzący Michał Rachoń początkowo się roześmiał, a po chwili skwitował, że kolor włosów nie ma nic wspólnego z charakterem.

Zobacz również: Syn Edyty Górniak wybrał szkołę wojskową: „Chce oddać życie za Polskę, nie za żaden inny kraj”

Zobacz również: Dorota Wellman niepochlebnie o Pierwszej Damie: „Nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia” [WIDEO]

Źródło: TVP.Info

(Visited 952 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj