Dziennikarka Dorota Wellman została zapytana, jakie pytanie mogłaby zadać Agacie Kornhauser-Dudzie, gdyby pojawiła się taka możliwość.

Prowadząca Dzień Dobry TVN w rozmowie z Magdą Mołek postawiła na szczerość.

— Nie chcę rozmawiać z Agatą Dudą. Nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia — powiedziała Dorota Wellman.

— Ale może to jest kluczowe, może my po prostu nie wiemy? — zapytała ją Magda Mołek.

Dorota Wellman podkreśliła, że nie interesuje ją, co ma w rzeczywistości do powiedzenia Pierwsza Dama, która w jej ocenie nie zajmuje się sprawami kluczowymi i istotnymi.

— Nie interesuje mnie. Jeśli ktoś pełni w państwie taką funkcję, jest pierwszą damą, ma taką możliwość, taką życiową szansę, żeby zrobić wiele dobrych rzeczy i nie wykorzystuje tej sytuacji do tego, żeby zajmować się istotnymi sprawami kobiet, dzieci, rodzin; żeby nie tylko prezentować się w pięknych sukniach na Dożynkach, tylko żeby zrobić coś naprawdę dobrego dla, chociażby szkolnictwa, kiedy jest się nauczycielem — stwierdziła prezenterka.

— Jeśli ktoś nie wykorzystuje żadnej swojej szansy, tylko pełni funkcje czysto reprezentacyjne, pokazuje się, kiedy musi, albo wyjeżdża z biurem podróży ze swoim mężem, to w ogóle mnie nie interesuje, co ma do powiedzenia. I nie dotyczy to tylko jednej opcji politycznej. Wszystkie prezydentowe powinny zabrać się do roboty — wyjaśniła w rozmowie z Mołek.

Całą rozmowę można obejrzeć poniżej.

Zobacz również: Bosak: „Nie wolno podnieść ręki za takimi przepisami, nie wolno ich prezydentowi podpisać”

Zobacz również: Syn Edyty Górniak wybrał szkołę wojskową: „Chce oddać życie za Polskę, nie za żaden inny kraj”

Źródło: YouTube.com

(Visited 1 022 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj