Tydzień temu Donald Tusk oznajmił, że na 100 proc. wraca do polskiej polityki i tym samym przejął obowiązki przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Były premier zastąpił Borysa Budkę, który ogłosił swoją rezygnację. Tymczasem wyborcy powiedzieli, co myślą o powrocie polityka do kraju…

Przejęcie władzy w Platformie Obywatelskiej odbyło się bez większych problemów, a tym samym wewnętrznych wyborów. Borys Budka, który miał sprawować swoją funkcję do 2023 roku, ustąpił z niej, a na jego miejsce wszedł najstarszy wiceprzewodniczący, czyli Donald Tusk.

Jak wynika z sondażu SW Research Agencji Badań Rynku i Opinii, nawet 40,5 proc. ankietowanych negatywnie ocenia powrót byłego szefa RE do Polski, a 29 proc. badanych pozytywnie. Jednoznacznej odpowiedzi w tej kwestii nie wyraziło 30,5 proc. respondentów.

— Najbardziej krytycznie oceniają go najmłodsi (51,7 proc. ocen negatywnych w grupie 18-24), najlepiej — najstarsi (37 proc. w grupie 50+) – relacjonuje rp.pl.

Zobacz również: Poprosił księdza o zaświadczenie ws. pogrzebu matki. Kwota, którą usłyszał po prostu zwala z nóg [WIDEO]

Zobacz również: Donald Tusk: Nie chcę zemsty, chcę przywrócić w Polsce przyzwoitość

źródło: tysol.pl

(Visited 736 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Bielsko-Biała. Awantura w kiosku. Doszło do strzelaniny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj