Posłanka KO Klaudia Jachira kolejny raz postanowiła „zabłysnąć„. Tym razem pochwaliła się swoją decyzją o wspieraniu WOŚP. W tym celu wystawiła na aukcję obiad z nią samą w Sejmie. Zachwycona Jachira nagrała krótki filmik, w którym opowiedziała internautom o swojej szczytnej inicjatywie.

Parlamentarzystka Klaudia Jachira zaprezentowała wszystkie dania, jakie proponuje podczas obiadu zwycięzcy aukcji WOŚP.

— Otóż przede wszystkim bób, hummus i włoszczyzna. No to wiadomo – mówiła, nawiązując do patriotycznego hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Podczas jednego ze swoich performanceów – jeszcze podczas kampanii parlamentarnej — mówiła pod pomnikiem Armii Krajowej z „przerobioną” wersją hasła.

— Będzie też dużo brukselki – no takie typowe lewackie menu. Ale za to na deser pojawi się budyń według przepisu prezydenta Andrzeja Dudy — dodała, prezentując lewackie” menu.

Posłanka KO nawiązała również do katastrofy smoleńskiej i kontynuowała swój wywód w niezwykle dobrym humorze.

— Niestety obecnie na stołówce sejmowej nie ma parówek smoleńskich. Swoją drogą muszę zapytać Antoniego Macierewicza, pomysłodawcy tego dania, dlaczego ich aktualnie brakuje — mówiła Jachira. Podkreśliła również, że ma dobrą wiadomość.

Okazuje się, że podczas posiłku na stołówce sejmowej, modlitwa nie będzie obowiązkowa. Posłanka korzystając z okazji, wymieniła swoje sejmowe osiągnięcia.

— Po tak znakomitym posiłku czeka nas wycieczka po Sejmie. Będzie dużo atrakcji. Przede wszystkim zabiorę was na galerię, gdzie niedawno wynosili moich przyjaciół z obywateli RP. Potem dam wam do potrzymania literkę „H” albo cały napis „HAŃBA”, który trzymałyśmy w niemym proteście przeciwko powoływaniu Pawłowicz i Piotrowicza na sędziów Trybunału Konstytucyjnego — kontynuowała z ironią.

— No niestety do miejsca, w którym trzymaliśmy szalik „KONSTYTUCJA”, nie mogę was zabrać, bo tam nie wolno wszystkim wchodzić. No ale pokażę wam z góry to miejsce. Teraz za trzymanie tego szalika mają potrącić nam 50 proc. pensji, no ale w każdym razie w Sejmie nie można się nudzić i czeka nas naprawdę masa atrakcji — zapewniała Klaudia Jachira.

Aukcja trwa! Kto da więcej?

Aukcja trwa! Kto da więcej? :-)Youtube: https://youtu.be/l_GrN4_Pkc4Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/obiad-z-poslanka-klaudia-jachira-w-sejmie-rp-8850960604?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Gepostet von Klaudia Jachira – #JachirawSejmie am Samstag, 18. Januar 2020

źródło: nczas.com

(Visited 192 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jerzy Owsiak o kandydaturze Hołowni: "Przeczytałem kilka zdań, one są bardzo mądre"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here