Klaudia Jachira w ostatnich tygodniach szczególnie mocno nastawiła się na poznanie preferencji wyborców. W tym celu częściej zaczęła wykorzystywać możliwość przeprowadzania sond i ankiet w mediach społecznościowych. Tym razem parlamentarzystka PO postanowiła dowiedzieć się, co Polacy myślą na temat Krajowego Planu Odbudowy. Otrzymane wyniki okazały się dla posłanki niemałym zaskoczeniem.

Temat rozmów przeprowadzonych między rządem Zjednoczonej Prawicy a Lewicą wciąż odbija się głośnym echem w mediach. Porozumienie, które osiągnięto bardzo nie spodobało się politykom Koalicji Obywatelskiej, którzy zarzucili formacji zrzeszającej SLD, Wiosnę i Razem niewybaczalną zdradę.

Szczególnie zawiedzioną w tej kwestii okazała się posłanka KO Klaudia Jachira, która opublikowała specjalny sondaż, w którym zadała Polakom jedno pytanie. Parlamentarzystka zapytała internautów, komu powierzyliby kontrolę nad prawidłowym wydawaniem 260 mld zł z Funduszu Odbudowy: PiS-owi i Lewicy, czy społecznemu komitetowi składającemu się z całej opozycji, samorządów oraz organizacji pozarządowych.

Zobacz również: Nitras wdał się w potyczkę z Kaczyńskim. Tak ostrej riposty nie przewidział [WIDEO]

Ku wielkiemu zdziwieniu Jachiry wygrała pierwsza z opcji. Odpowiedź PiS z Lewicą wybrało 50,6 proc. ankietowanych, a społeczny komitet 49,4 proc. W badaniu wzięło udział 15,7 tys. głosów.

Przeczytaj również:  Giertych ma sondaż, w którym wygrywa Platforma! Internauci ryknęli śmiechem

Posłanka KO nie mogąc pogodzić się z takim wynikiem napisała: — Ratunku, atak trolli!

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o najbliższych miesiącach: Umęczeni będziemy, nie odpoczniemy

źródło: tysol.pl, stefczyk.info

(Visited 1 380 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj