Klaudia Jachira może mieć kłopoty. Instytut Analiz Środowiskowych złożył przeciwko posłance pozew.

Instytut Analiz Środowiskowych zajmuje się między innymi promocją leśnictwa czy łowiectwa. Organizacja złożyła pozew przeciwko Klaudii Jachirze – powodem jest mowa nienawiści, którą zastosowała posłanka wobec myśliwych.

— Trzeba pamiętać, że myśliwi nie zabiją dlatego, że są głodni, dlatego, że jest im zimno, zabijają bo lubią, bo czerpią z tego chorą satysfakcję. I tego sadyści chcecie uczyć własne dzieci? — powiedziała w Sejmie Jachira.

Czytaj także: Poznań: Chcieli zaatakować kościół, ale natrafili na tłum narodowców: „Ruszycie Kościół, a będziecie spie***ć k**wy!”

— Instytut Analiz Środowiskowych został powołany do życia, aby walczyć z niepowściągliwością języka i szerzeniem ekonienawiści, również z najwyższych urzędów, a zwłaszcza z poselskiej trybuny sejmowej. Nie ma naszej zgody na dalsze szkalowanie dobrego imienia polskich myśliwych! — napisał IAŚ w specjalnym oświadczeniu.

— Staliśmy się solą w oku środowisk antyłowieckich, każda nasza aktywność obnaża kłamstwa aktywistów, którzy głosząc hasła tolerancji i pokoju, szerzą nienawiść wobec myśliwych. Wspomagając statutową działalność Instytutu Analiz Środowiskowych Ty również stajesz w obronie dobrego imienia łowiectwa i godności polskich myśliwych. — zaznaczyła organizacja.

Przeczytaj również:  "Koniec PiS?". Ten sondaż rozwiewa wątpliwości

Czytaj także: Kobieta rzekomo została pobita przez narodowców. Nagranie pokazało prawdę

Instytut domaga się od Klaudii Jachiry publicznych przeprosin na jej kanale na platformie YouTube oraz zaprzestanie obrażania myśliwych.

Źródło: wPolityce

(Visited 2 327 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj