Posłanka KO Klaudia Jachira zaskoczyła internautów kolejnym, śmiałym wpisem. Tym razem wyraziła pochwałę dla osób, które zdewastowały plakaty pro-life. Swój wpis wraz z uroczym zdjęciem własnym opublikowała na Twitterze.

Od kilku tygodni na ulicach większych miast widnieją plakaty z obrazem dziecka w sercu. Są symbolem reklamującym hospicja perinatalne. Jak nietrudno się domyślić, bilboardy nie przypadły do gustu lewicowym aktywistkom i feministkom, które nie kryły swojego oburzenia.

Zobacz również: Narasta bunt przeciwko Trzaskowskiemu? Ludzie mają dość podwyżek

Czas protestów z ramienia „Strajku Kobiet” szczególnie sprzyja niszczeniu plakatów i banerów z wizerunkiem dziecka w sercu oraz innych związanych z konserwatywnymi wartościami.

Niszczenie plakatów rozwieszonych we Wrocławiu pochwaliła posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira, która napisała:

— Gratuluję odważnym, m.in. wrocławskiej grupie Nocne Marki pomysłowej akcji przerabiania antyaborcyjnych billboardów. Dzięki odrobinie kreatywności te ponure, propagandowe gnioty nabierają zupełnie nowych znaczeń — czytamy na Facebooku.

Zobacz również: Zrozpaczona Iwona Węgrowska: „Modlę się, żeby pandemia już się skończyła, nie zarobiłam ani złotówki”

— Zamiast wykluczającej agitacji plakaty stają się nośnikami tolerancji, mówią o prawie do wyboru i zwracają uwagę na nasze prawdziwe problemy — dodała Jachira.

Gratuluję odważnym, m.in. wrocławskiej grupie Nocne Marki pomysłowej akcji przerabiania antyaborcyjnych billboardów….

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Niedziela, 14 marca 2021

Źródło: dorzeczy.pl

(Visited 331 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj