Podczas czwartkowego posiedzenia Sejmu nie brakowało emocji ze strony polityków opozycji. Najgłośniejsza okazała się Klaudia Jachira. Posłowie zarzucili partii rządzącej podejmowanie niewłaściwych decyzji ws. pandemii.

Z mównicy sejmowej głos zabrała posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira, która nie przebierała w słowach. Zażenowania wystąpieniem parlamentarzystki nie krył marszałek Ryszard Terlecki, wypominając jej „głupotę”.

— Więc podkreślę: jeżeli partia rządząca nie usiądzie z nami do rozmów i nie spełni naszych oczywistych warunków, gwarantujących transparentność i równy dla wszystkich Polek i Polaków dostęp do tych środków, to oświadczam, że nie możemy dalej karmić tej nienasyconej i autorytarnej bestii, jaką stała się partia PiS-u. Bo za niedługo ta bestia nas wszystkich pożre — powiedziała podczas czwartkowych obrad Klaudia Jachira, której przemówienie niezwykle spodobało się politykom opozycji.

— O matko… czasem można poziom głupoty po prostu przekroczyć — powiedział zażenowany wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Poniżej czwartkowe wystąpienie Klaudii Jachiry:

Źródło: Tysol.pl

(Visited 586 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Pawłowicz dosadnie o przemarszu wściekłych: Spadkobiercy komunistów...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here