Publicysta Jacek Żakowski udzielił wywiadu dla portalu Wirtualne Media i odniósł się do ujawnionych przez Super Express najnowszych informacji dotyczących Piotra Kraśko. Dziennikarz miał przez sześć lat jeździć samochodem bez ważnego prawa jazdy.

– Wybitni, utalentowani ludzie jak Piotr Kraśko, są skarbem publicznym. Nie ma wielu takich. Jeśli będziemy marnowali ich pochopnie, to skażemy się na beztalencia i sami się ukarzemy – powiedział Jacek Żakowski.

W poniedziałek SE ujawnił wyrok, który został wydany przez łomżyński sąd w kwestii dziennikarza Piotra Kraśki.

Według upublicznionych danych, prowadzący „Fakty” został zatrzymany w województwie podlaskim do kontroli. Wówczas wydało się, że nie posiada ważnych uprawnień do prowadzenia pojazdów. Gdy zostało to odkryte przez policję, Kraśko został skazany na 7,5 tys. zł grzywny oraz rok zakazu prowadzenia pojazdów.

SE dodał, że Kraśko w 2009 i 2014 roku utracił prawo jazdy, a powodem było przekroczenie limitu punktów karnych. Ponadto przy drugiej próbie nie udało mu się ponownie zdać egzaminu.

Piotr Kraśko od wielu lat nie ukrywał, że ma słabość do szybkich i drogich aut. Portal Auto Świat miał nawet wymienić listę samochodów, którymi poruszał się dziennikarz TVN-u.

Przeczytaj również:  Lech Wałęsa rozwścieczył Dmitrija Miedwiediewa. Padły mocne słowa

– Był widywany nie tylko w limuzynach pokroju BMW serii 7 i Audi A8, ale także w sportowych cackach z otwieranym dachem, takich jak Ford Mustang Convertible – czytamy.

Po całej aferze prowadzący „Fakty” przeprosił wszystkich widzów i powiedział, że jest mu przykro. Potwierdził, że doniesienia o skazaniu go za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy i jeżdżenie sześć lat bez uprawnień są prawdziwe.

Grupa TVN miała dodać, że takie oświadczenie dziennikarza to koniec całej sprawy i żadne konsekwencje nie będą wobec niego wyciągnięte. Tego samego zdania jest Jacek Żakowski, który stwierdził, że „wybitni, utalentowani ludzie jak Piotr Kraśko, są skarbem publicznym. Nie ma wielu takich. Jeśli będziemy marnowali ich pochopnie, to skażemy się na beztalencia i sami się ukarzemy”.

Zobacz również: Lech Wałęsa stanął w obronie swoich: „Jaruzelski to patriota, on chciał wolnej Polski”

Zobacz również: Nagranie ze spotkania Towarzystwa Dziennikarskiego wywołało wiele kontrowersji: „Jarek Kaczyński spał” [WIDEO]

Źródło: Wirtualne Media, Se.pl

(Visited 248 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Wybitny ?!!! cha, cha, cha, cha, cha, cha…, ja prdlę, co za kretyństwo, cha, cha, cha,… skarb publiczny ?!!! cha, cha, cha,…leżę i kwiczę !!! Tu już tylko psychiatra !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj