propolski.pl: Kurski wyrzucił Kurdej-Szatan z "M jak miłość"

Jacek Kurski wyrzucił Barbarę Kurdej-Szatan z obsady „M jak miłość”

A jednak stało się. Krążące plotki potwierdziły się i Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już występować w produkcjach TVP. O decyzji tej poinformował na Twitterze sam Jacek Kurski.

Kariera aktorki w Telewizji Polskiej od samego początku była burzliwa i niepewna. Władzom TVP od pewnego czasu nie podobało się to, że celebrytka często atakuje podejście rządu w temacie praw kobiet, czy osób LGBT. W końcu miarka się przebrała i Kurdej-Szatan pożegnała się ze współpracą.

Od kilku dni w mediach pojawiały się doniesienia o tym, że kariera aktorki w TVP może się zakończyć. Tak też się stało.

Nowinę przekazał na Twitterze Jacek Kurski.

— Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków — napisał Kurski nie kryjąc swojego rozczarowania postawą aktorki.

Wpis Kurdej-Szatan, która nazwała strażników granicznych „mordercami” i „maszynami bez serca” wywołał prawdziwą medialną burzę. Całą sprawą zajęła się już prokuratura.

W kolejnej wiadomości prezes TVP dodał, że artystka straciła posadę w telewizji: — Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. — napisał.

— Wszyscy na planie mówią o tej sytuacji. To koniec postaci Basi w naszym serialu. Scenarzyści wiedzą od producenta, że mają nie pisać scen z jej udziałem. Jeśli serialowa Joasia wróci, to tylko do zagrania scen śmierci, ale i to nie jest pewne, bo można zakończyć jej wątek bez jej udziału. Nawet aktorzy rozumieją decyzję produkcji i uważają, że Baśka przesadziła. Wyzywać wulgaryzmami żołnierzy i to w takiej sytuacji… W TVP od dawna chciano się pozbyć Baśki i teraz zdarzył się odpowiedni moment — relacjonował kilka dni wcześniej pracownik produkcji „M jak miłość”.

Zobacz również: Kolejny incydent na granicy. Służby wzięły sprawy w swoje ręce [WIDEO]

Zobacz również: Piaseczny zabrał głos ws. kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Podał proste rozwiązanie

https://www.youtube.com/watch?v=rSmLRXps_SA

Źródło: pudelek.pl, wirtualnemedia.pl, Twitter.com, YouTube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these