Iwona Hartwich

Iwona Hartwich zaatakowała parę prezydencką. „Pani poseł, proszę to usunąć”

Posłanka PO Iwona Hartwich nigdy nie ukrywała swojej niechęci wobec partii rządzącej oraz prezydenta. Tym razem parlamentarzystka zamieściła śmiały wpis, w którym zaatakowała parę prezydencką.

Słowa Hartwich wywołały oburzenie wśród internautów i spotkały się ze zdecydowaną krytyką. Posłanka, by zakpić z pary prezydenckiej, posłużyła się wyjątkowym nagraniem. W swoim wpisie umieściła wideo, na którym prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką Agatą śpiewają „Bravo, Bravo, Bravissimo„.

Nagranie z piosenką zostało uwiecznione jeszcze rok temu. To właśnie wtedy para prezydencka dziękowała harcerzom oraz leśnikom za sadzenie drzew i walkę ze skutkami tragicznej nawałnicy, która miała miejsce w 2017 roku. W jej wyniku zginęły dwie młode harcerki. Posłanka PO Iwona Hartwich wykorzystała jednak piosenkę, by zakpić z głowy państwa.

Napisała pod nim — To z okazji doprowadzenia państwa na skraj przepaści? — zapytała ironicznie.

Wiceminister środowiska Małgorzata Golińska nie potrafiła milczeć wobec tak nieprzyzwoitego zachowania.

— Ta sytuacja jest w miejscu największej klęski w ok. 100-letniej historii LP. Podczas huraganu zginęły dwie harcerki. Para prezydencka dziękuje obecnym tam (ponad 1000 osób), a zaangażowanym w odnawianie lasu — w tym harcerzom właśnie. Pani poseł Hartwich, proszę to usunąć — dodała.

źródło: dorzeczy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these