Strona główna Polska Iwona Hartwich zaatakowała parę prezydencką. „Pani poseł, proszę to usunąć”

Iwona Hartwich zaatakowała parę prezydencką. „Pani poseł, proszę to usunąć”

5 min czytania
0
0
5,766
Iwona Hartwich

Posłanka PO Iwona Hartwich nigdy nie ukrywała swojej niechęci wobec partii rządzącej oraz prezydenta. Tym razem parlamentarzystka zamieściła śmiały wpis, w którym zaatakowała parę prezydencką.

Słowa Hartwich wywołały oburzenie wśród internautów i spotkały się ze zdecydowaną krytyką. Posłanka, by zakpić z pary prezydenckiej, posłużyła się wyjątkowym nagraniem. W swoim wpisie umieściła wideo, na którym prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką Agatą śpiewają „Bravo, Bravo, Bravissimo„.

Nagranie z piosenką zostało uwiecznione jeszcze rok temu. To właśnie wtedy para prezydencka dziękowała harcerzom oraz leśnikom za sadzenie drzew i walkę ze skutkami tragicznej nawałnicy, która miała miejsce w 2017 roku. W jej wyniku zginęły dwie młode harcerki. Posłanka PO Iwona Hartwich wykorzystała jednak piosenkę, by zakpić z głowy państwa.

Napisała pod nim — To z okazji doprowadzenia państwa na skraj przepaści? — zapytała ironicznie.

Wiceminister środowiska Małgorzata Golińska nie potrafiła milczeć wobec tak nieprzyzwoitego zachowania.

— Ta sytuacja jest w miejscu największej klęski w ok. 100-letniej historii LP. Podczas huraganu zginęły dwie harcerki. Para prezydencka dziękuje obecnym tam (ponad 1000 osób), a zaangażowanym w odnawianie lasu — w tym harcerzom właśnie. Pani poseł Hartwich, proszę to usunąć — dodała.

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
Przeczytaj również:  Czarzasty parodiuje gest Lichockiej i poprawia okulary środkowym palcem: „Ja to po prostu ośmieszam”
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Wojciech Cejrowski złożył jasną deklarację ws. II tury i zamieścił nagranie „w kiblu”

Wojciech Cejrowski w niekonwencjonalny sposób zabrał głos ws. II tury wyborów prezydenckic…