Ivan Komarenko to artysta, który poprzez swoje kontrowersyjne poglądy ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. Piosenkarz w lany poniedziałek opublikował wpis, w którym zwrócił się do internautów z zaskakującą wiadomością.

Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że jest zatwardziałym przeciwnikiem szczepień i nie akceptuje wprowadzanych przez rząd obostrzeń.

Piosenkarz w swoich dziełach kieruje do fanów odważne i mocne słowa koncentrujące się najczęściej wokół tematu wolności i innych wartości, które gubimy na co dzień.

Wszystkie osoby, które odmówiły szczepień i poddawały w wątpliwość istnienie koronawirusa, Komarenko nazywa „wolnościowcami”.

Artysta w swoim ostatnim poście nawiązał do projektu „Norymberga 2.0″. Przy okazji zareklamował nowy singiel „Idą owce idą”.

Aktualnie piosenkarz przebywa ze swoją rodziną w Rosji, jednak bacznie śledzi wydarzenia w Polsce i komentuje je za sprawą serii „wolnościowych” piosenek. Zapowiedział również, że wszystkie one znajdą się na nowej płycie.

– Niech moja piosenka będzie rozrywką dla tych, którzy rozumieją i kubłem zimnej wody (w lany poniedziałek) dla tych, którzy do dziś się nie obudzili – napisał Ivan Komarenko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zastanawiająca bezczynność. Kanclerz Scholz wciąż nie podjął decyzji o dostawach ciężkiej broni dla Ukrainy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dlaczego w śmigus-dyngus oblewamy się wodą? Historia tradycji lanego poniedziałku

źródło: Instagram.com

(Visited 511 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj