Ivan Komarenko skierował pod adresem polskiej łyżwiarki Natalii Maliszewskiej niepochlebne słowa. W jej obronie stanął Paweł Fajdek – medalista letnich igrzysk olimpijskich.

W ostatnich dniach głośno było o dramacie Natalii Maliszewskiej, która została wycofana z lodowiska po tym, jak otrzymała dodatni wynik na koronawirusa. Polska zawodniczka nie kryjąc emocji opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych.

Jak poinformował „Super Express” do sprawy odniósł się Ivan Komarenko, który w ostatnich miesiącach zasłynął z walki z obostrzeniami i rządową polityką pandemiczną. Nagrał nawet nowy teledysk w którym przyznał, że nie stosuje się do wielu zaleceń. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Wokalista nie szczędził mocnych słów krytyki pod adresem Maliszewskiej, co oburzyło internautów.

– Natalia od początku była zaciekłą zwolenniczką testów, kwarantann i dbała o „bezpieczeństwo” swoje i innych. W rozmowie z TVP Sport powiedziała, że „Czuję się jak odrzutek”. Cóż Natalio, gdybyś się zachowywała jak Novak Djokovic, to byś została bohaterką. A tak jesteś tylko zwykłą frajerką – napisał cytowany przez se.pl Ivan Komarenko.

W obliczu tych słów nie wytrzymał inny polski sportowiec – Paweł Fajdek, który jest wielokrotnym mistrzem świata w rzucie młotem.

– Typ z mordą żula szukający rozgłosu… taki cep jak Ty powinien 20 lat temu zostać i pływać z delfinami… – napisał Paweł Fajdek.

Zobacz również: Prof. Kuna: „Jestem za zniesieniem prawie wszystkich ograniczeń pandemicznych”

Zobacz również: Bezrobocie w Hiszpanii wynosi prawie 16%. Wszystko przez lockdown i obostrzenia?

źródło: Twitter.com, propolski.pl

(Visited 1 502 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj